• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار می شود

azar karICTPRESS - چهارمین همایش و نمایشگاه جانبی راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات روزهای چهاردهم و پانزدهم دی ماه سال جاری در محل سالن آمفی تئاتر مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی برگزار خواهد شد.

به گزارش ICTPRESS به نقل از روابط عمومی سازمان نصر تهران، علی آذرکار، مسئول کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان با اعلام این خبر گفت: کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات را با محور سازوکارهای سنجش، پایش و کنترل در حوزه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات برگزار می کند.
آذرکار با اشاره به فراخوان این همایش برای پذیرش مقالات علاقمندان ادامه داد: سازمان از تمام دانشجویان، متخصصان و کارشناسان حوزه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات دعوت می کند تا مقاله های خود را نهایتا تا 15 آبان ماه جاری به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
رئیس دبیرخانه چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات درخصوص محورهای برگزاری این همایش گفت: علاوه بر موضوع سازوکارهای سنجش، پایش و کنترل راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، مواردی همچون معیارها، شاخص ها و متریک ها در این حوزه، نظام های مدیریت و فرایند سنجش، پایش و کنترل IT، سنجش کیفی خدمات و محصولات فناوری اطلاعات، مدیریت دارایی‏های فناوری اطلاعات در سازمان ها از جمله محورهای این همایش هستند.
آذرکار در رابطه با موضوع انتخاب کارفرمای برتر در چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده در کمیته علمی، امسال انتخاب کارفرمای برتر در حوزه برون سپاری پروژه های IT و همچنین برگزاری نشست مشترک بخش دولتی و خصوصی در خصوص "چالش‌های تعریف و اجرای پروژه‌های مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات" از جمله برنامه های ویژه این همایش هستند.
مسئول کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه جانبی همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات گفت: امسال در دور چهارم همایش، یک نمایشگاه جانبی به منظور معرفی فعالیت ها و خدمات شرکت های فعال در حوزه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات و حوزه های مشاوره برگزار می شود.
آذرکار موضوع "ارائه تجارب موفق در موضوع همایش" را از دیگر محورها خواند و افزود: علاوه بر تشریح و تبیین مفاهیم سنجش، پایش و کنترل در حوزه راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، قصد داریم در این همایش، تجارب موفق و آسیب شناسی تجارب ناموفق سازمان ها و نهادهای مختلف در بخش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات را ارائه کنیم.
رئیس دبیرخانه چهارمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، موضوع "بررسی مشکلات مشاوران فاوا در طراحی و اجرای پروژه های سنجش، پایش و کنترل" را از دیگر محورهای این همایش خواند و تاکید کرد: مخاطبین این سلسله همایش‌ها، اعضای هیات‌مدیره و مدیران عامل نهادهای حاکمیتی حوزه فناوری اطلاعات در کشور، مدیران ارشد سازمان‌های دولتی، عمومی و خصوصی، متخصصین و دانشجویان حوزه فناوری اطلاعات هستند.
آذرکار درخصوص وب سایت این همایش گفت: اطلاعات مربوط به سوابق همایش طی سه سال گذشته، در وبگاه آن به نشانی www.itcg.ir قابل دسترسی است و زمان ثبت نام درچهارمین دوره همایش اعلام خواهد شد.
اولین دوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات که زمستان 91 از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برگزار شد، بیشتر به تشریح مفاهیم راهبری سازمانی فناوری اطلاعات به عنوان یکی از الزامات رشد و بهره‌وری درسازمان‌ها پرداخت.
رویکرد دومین همایش، "ارتقاء ظرفیت کارفرمایی در تعریف و اجرا پروژه‏ها و خدمات فناوری اطلاعات" بود.
در سومین دوره این همایش رویکرد ممیزی فناوری اطلاعات مدنظر قرار گرفت و تجارب متعدد مدیریتی داخلی و بین المللی در این حوزه تشریح و بررسی شد.

شماره خبر: 24604
تاریخ: یکشنبه 29 شهریور 1394  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط