• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

رونمایی از ساعت هوشمند جدید اپل

13960622001092_PhotoAICTPRESS- اپل علاوه بر رونمایی از گوشی‌های هوشمند تازه‌اش از ساعت اپل واچ ۳ هم رونمایی کرده که از امکانات تازه‌ای برای کنترل سلامت و وضعیت قلب برخوردار است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در این ساعت از سیستم عامل خاصی به نام OS4 استفاده شده و قابلیت مربی گری هوشمند این ساعت کنترل و بررسی و تحلیل فعالیت های بدنی و ورزشی را برای کاربر و به خصوص شناگران ممکن می کند.

امکانات این ساعت برای کنترل ضربان قلب بعد از فعالیت های مختلف بدنی نیز بهتر شده و با اتصال آن به اینترنت می توان از امکانات مختلف فضای مجازی نیز بهره برد. همچنین از این ساعت می توان برای گوش کردن به موسیقی نیز استفاده کرد.

این ساعت در صورتی که قلب فعال به نظر نرسد نیز پیام های هشداری ارسال می کند. کنترل دقیق ضربان قلب در این ساعت هم به کمک افرادی می آید که از نارسایی ها و بیماری های قلبی رنج می برند. دقت این ساعت در بررسی وضعیت ضربان قلب 97 درصد است.

ساعت یادشده با گوشی های آیفون نیز سازگار است و در صورت همراه داشتن آن از تمامی تماس ها و پیام های گوشی مطلع می شوید و دیگر نیازی به به همراه بردن گوشی نخواهید داشت.

شماره خبر: 34722
تاریخ: چهارشنبه 22 شهریور 1396  2:04 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط