• دریافت خبرنامه ICTPress

Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

با حکم وزیر ارتباطات؛ امیر ناظمی رییس هیات بررسی و تصویب طرح‌های ملی اشتغال روستایی شد

وزیر-ارتباطات-دو-مدیر-جوان-را-منصوب-کردICTPRESS -آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی، امیر ناظمی رییس سازمان فناوری اطلاعات را با حفظ سمت به‌عنوان رییس هیات بررسی و تصویب طرح‌های ملی اشتغال روستایی منصوب کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در حکمی که از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صادر شده، آمده است:
نظر به اهمیت استفاده بهینه از منابع تخصیص‌یافته برای اشتغال روستایی و عشایری همچنین ضرورت بهره‌گیری از این فرصت برای توسعه و تثبیت مشاغل مرتبط با بخش فاوا جناب‌عالی را با حفظ سمت به‌عنوان رییس هیات بررسی و تصویب طرح‌های ملی اشتغال روستایی منصوب می‌نمایم .
امید است با اتکا به قادر متعال ضمن تلاش حداکثری در رعایت ضوابط ، پرهیز از تبعیض و حمایت از پروژه‌های الویت دار ، خدمت گذاری به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.
امیر ناظمی دارای دکتری مدیریت فناوری از دانشگاه علامه طباطبایی است و مدیریت گروه آینده اندیشی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور را برعهده داشته و علاوه بر آن مجری پروژه نقشه راه خدمات بانکداری جامع، مدیر روش شناسی پروژه نقشه راه صنایع الکترونیک مخابرات ایران و مدیر روش شناسی طرح نقشه راهبردی توسعه امنیت فضای تبادل اطلاعات کشور را در رزومه کاری خود دارد.


شماره خبر: 38747
تاریخ: شنبه 19 آبان 1397  9:25 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط