• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نمایشگاه #GITEX2016Dubai : ده روز تا برگزاری #جیتکس36_دوبی / به تصویر کشیدن دوباره واقعیت ها

ICTPRESS - با گذشت مدت زمان کوتاهی از بزرگترین رویداد بین المللی حوزه مخابرات و اطلاع رسانی در تهران «ایران تلکام 2016»، کمتر از 10 روز به برگزاری بزرگترین رویداد منطقه ای فناوری اطلاعات و ارتباطات موسوم به جیتکس 2016 زمان باقیست.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، #جیتکس2016 دبی روزهای یکشنبه 25 تا پنجشنبه 29 مهر 1395 هجری شمسی برابر با 16 تا 20 اکتبر 2016 میلادی مصادف با 14 تا 18 محرم الحرام 1438 هجری قمری در مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات برگزار میشود.

 

 

 

 

بنابراین گزارش، سی و ششمین نمایشگاه جیتکس دوبی بخش های مختلفی دارد که در ذیل به آنها اشاره کرده ایم:واقعیت افزوده (AR)، واقعیت مجازی (VR)، هوش مصنوعی (AI) 

تصوری جدید از واقعیت ها در جیتکس 2016 با واقعیت افزوده (AR)، واقعیت مجازی (VR) و هوش مصنوعی (AI) خواهید یافت و همچنین می توانید ببینید که چگونه می توانید بخشی از صنعت 150 میلیارد دلاری باشید که صنعت تلفن همراه را تا سال 2020 متحول خواهد کرد.


دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتالی)

ویترینی از بازی تغییرات دیجیتال و راه حل های تبلیغات دیجیتالی به انضمام تکنولوژی اطلاعات، تلفن همراه، محتوای ویدیویی ، رسانه های اجتماعی و بیشتر است.

زندگی هوشمند و پوشیدنی ها

هدایت کسب و کارها به طوری که با استفاده از برجسته سازی فناوری ها در خط مقدم هیاهوی صنعت پویای پوشیدنی ها باشید.


چاپگرهای سه بعدی

گردش مالی صنعت چاپ سه بعدی درمنطقه خاورمیانه درحال رسیدن به رقم 1/3 میلیارد دلار تا سال 2019 است، اینجاست که شما می توانید از مزایای رشد تقاضا در این صنعت بهره مند شوید. 


هواپیمای بدون سرنشین

مدیران ارشد اجرایی خاورمیانه و شمال آفریقا، از فناوری هواپیمای بدون سرنشین که آماده دستیابی به رقم 5/4 میلیارد دلار تا سال 2023 است، استقبال می کنند.


رباتیک

هزینه ای که روی صنعت رباتیک در بازار منطقه خاورمیانه و آفریقا صورت می پذیرد برای دستیابی به رقم 47 میلیارد دلار تا سال 2019 است.


شهرهای هوشمند

جهان و شهرهایش در حال تغییر هستند، نیاز به ایجاد خلاقیت، نوآوری و شهرهای هوشمند از طریق تجهیز رابطه انسان با رابط مصنوعی جهت ارائه ارزش واقعی به شهروندان به یک ضرورت حیاتی تبدیل شده است.


رایانش ابری

زیرساخت های رایانش ابری و پلتفرم ها در بازار جهانی امتیاز نرم افزار (SaaS)، تا سال 2018 با نرخ ترکیبی سالیانه 30% رشد خواهد کرد. طی سالجاری 2016 ، درآمد پیش بینی شده رقم 10میلیارد دلار است. در جیتکس با 7000 خریدار جدی از بخش های مهم و کلیدی صنعت ملاقات میکنید.


فناوری همراه

بازار جهانی فناوری همراه تا پایان سال 2016 به میزان 7670.4 میلیارد دلار رشد خواهد کرد و تصمیم گیرندگان در جیتکس، به دنبال یافتن نوآوری های مربوط به تلفن همراه هستند که به شما اطمینان دهند کسب و کار شما نادیده گرفته نمی شود.


ارتباطات (GULFCOMMS)

این بخش دروازه ورود به صنعت ارتباطات منطقه و جایگاهی برای ملاقات با خریداران متخصص فن آوری با محوریت بخش های مختلف ارتباطات است. همچنین تعامل و ملاقات با بازدیدکنندگان تجاری صنعت ارتباطات و صنعت رسانه می تواند کسب و کار شما را در منطقه تاثیرگذار کند.


امنیت

در پی پیشرفت اینترنت اشیا، رایانش ابری و فناوری همراه ، امنیت به عنوان یک نگرانی اصلی برای افراد باقی می ماند. اعتقاد براین است که هزینه جرایم اینترنتی فقط در منطقه خاورمیانه به یک میلیارد دلار برسد.فرصت های جیتکس

در پروژه های جدید فناوری اطلاعات خاورمیانه برای دستیابی به رقم 212/9 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده که این رقم نسبت به سال 2015 رشد 3/7 درصدی دارد، از اینرو نمایشگاه جیتکس به عنوان بزرگترین نمایشگاه فناوری اطلاعات منطقه نقش موثرتری در سال 2016 نسبت به گذشته ایفا می کند. 

جیتکس امسال ضمن معرفی آخرین رویه ها، سخنرانی سخنرانان ارشد و نمایش محصولات نوآورانه از سراسر جهان، مجموعه ای از نوآورانه ترین، هیجان انگیزترین و بلند پروازانه ترین ایده های شرکتهای نوپا و نوآور را در ویترین جهانی تبادل ایده با منتخبین بین المللی سرمایه گذاری گردآوری می کند.
به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در نمایشگاه هفته تکنولوژی سال 2016 ،  400  شرکت نوپا و نوآور در میان 4200  شرکت کننده دیگر از سراسر دنیا حضور پیدا می کنند.
در این رویداد بزرگ این شرکت های تازه تاسیس میتوانند:
- محصولات خود را به بیش  140000 بازدیدکننده معرفی کرده و در معرض نمایش بگذرانند
- وارد میدان رقابت شده و فرصت تصاحب جایزه بزرگ یک میلیون دلار نقدی را پیدا کنند
- با سرمایه گذاران جهت رشد تجارت خود ملاقات کنند
- در کلینیک مربیان و بخش گفتمان شرکت های نوآور از قهرمانان این حوزه، آموزش ببینند


جیتکس
- 5 روز
- 1 میلیون دلارآمریکا جایزه نقدی برای هیجان انگیزترین شرکت نوپا و نو آور
- حضور 400 شرکت  نوپا و نوآوربرتر جهان
- ملاقات با سرمایه گذاران
- شبکه ارتباطی با رهبران و خریدارن صنعت


میدان رقابت
جوایز و زیرمجموعه ها
- شرکت تازه تاسیس و نوآور برتر
- برترین شرکت های نوپا و نوآور عربی
- برترین شرکت های نوپا و نوآور جوانان
- برترین شرکت های نوپا و نوآور بانوان
- رده بندی قهرمانان
نکته: فقط شرکت کنندگانی که در بخش نمایش شرکت های نوپا و نوآور معرفی میشوند واجدشرایط ورود به این بخش هستند.


بخش نمایش
شرکت های نوپا و نوآور میتوانند کسب وکار خود را به عنوان بخشی ازجیتکس به نمایش بگذرانند.


- خدمات مالی                                                       
- گردشگری
- خرده فروشی                                                    
- رسانه وبازاریابی
- مراقبت های بهداشتی                                       
- حمل و نقل و تدارکات
- آموزش                                                               
- هواپیمای بدون سرنشین و رباتیک
- انرژی                                                                 
- IoT وشبکه های مجازی


 ملاقات با سرمایه گذاران
در جیتکس، شرکت های نوپا و نوآور فرصت دیدار با  سرمایه گذاران، تسریع کننده ها، پرورش دهندگان، قهرمانان و برتران این صنعت و همچنین یادگیری از آنها و ایجاد کسب و کار جدید را دارند.


شبکه ها
شرکت های نوپا و نوآور طی این 5 روز امکان دسترسی به سالن های فعال جهت برقراری ارتباط با سرمایه گذاران ، خریداران، کسب و کاران مشابه  و همچنین سایر شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی را دارند. در سال 2015 بیش از 22000 ملاقات از طریق پرتال ملاقات های آنلاین و ارتباطی برقرار شد. شرکت های نوپا و نوآور فرصت ارتباط با بیش از 140000 بازدید کننده جیتکس را دارند.


گفتمان تکنولوژی
گفتمان شرکت های نوپا و نوآور در راستای گسترش مرزها و به وجود آوردن تاثیرات شگرف طراحی شده است. در آنجا می توان به داستانهای پیروزی قرمانان این حوزه را از زبان خودشان گوش فرا داد و با بهره گیری از ریزه کاریها و رموز موفقیت آنها در پشرفت کسب کار خود استفاده کرد.

کلینیک مربیان
گفتمان و بحث پیرامون مدل های کسب و کار و فعالیت، زنجیره تامین، استعدادها، فروش ها ، بازاریابی و مربیان و کارآفرینان در یک جلسه خودمانی و صمیمی انجام میگیرد. آزمایش کردن و اطمینان پیدا کردن در مورد ایده تان با کهنه کاران این صنعت از دیگر مزایای شرکت در جیتکس است.

نحوه دسترسی به نمایشگاه جیتکس
با توجه به اینکه طی سالیان اخیر مشکل ترافیک با تجهیز این شهر توریستی به مترو تاحد قابل قبولی حل شده است بنابراین توصیه می شود برای بازدید از نمایشگاه جیتکس از مترو استفاده کنید.

 

 

 

 


به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، خودروی خود را در مرکز خرید دوبی (Dubai Mall) پارک کرده و از امکانات سرویس های ایاب و ذهاب استفاده کنید.
برای صرفه جویی در وقت در محل نمایشگاه از قبل کارت مترو تهیه کنید. سرویس های اتوبوسرانی از مرکز خرید دوبی (Dubai Mall ) به مرکز نمایشگاهی و بالعکس در ساعات نمایشگاه وجود دارد.
همچنین می توانید از تاکسی های جلوی درب هتل ایبیس (Ibis Hotel) هم استفاده کنید.
ایستگاه متروی World Trade Center امکان دسترسی از نمایشگاه به هر نقطه ای از دوبی را فراهم می سازد.
علاوه بر این ، با استفاده از مترو میتوانید به هر نقطه از دوبی شامل مراکز خرید و سایر مراکز دیدنی با کمترین هزینه سفر کنید.


 مسیر شماره 1: ایستگاه مترو راشدیه به ایستگاه متروی World Trade Center
مسیر شماره 2: ایستگاه نخییل هاربر مستقیم به ایستگاه متروی World Trade Center (منطقه 6 خط قرمز)
مسیر شماره 3: ایستگاه اتصلات (خط سبز – قصیص) به ایستگاه متروی World Trade Center


زمان نمایش 

 
روز اول
16 اکتبر ، 25 مهر
1 ظهر الی 7 بعد از ظهر

روز دوم
17 اکتبر، 26 مهر
11 صبح الی 7 بعد از ظهر

روز سوم
18 اکتبر، 27 مهر
11 صبح الی 7 بعد از ظهر

روز چهارم 
19 اکتبر ، 28 مهر
11 صبح الی 7 بعداز ظهر

روز پنجم
20 اکتبر ، 29 مهر
11 صبح الی 3 بعد از ظهر

 

نقشه فضای نمایشگاه

 

 به گزارش شبکه خبری آی سی تی پرس، #جیتکس2016 دبی روزهای یکشنبه 25 تا پنجشنبه 29 مهر 1395 هجری شمسی برابر با 16 تا 20 اکتبر 2016 میلادی مصادف با 14 تا 18 محرم الحرام 1438 هجری قمری در مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات برگزار میشود.

برای دریافت آخرین اخبار نمایشگاه جیتکس2016 دوبی با سایت خبری www.ictpress.ir همراه باشید.

شماره خبر: 30582
تاریخ: جمعه 16 مهر 1395  11:24 PM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط