• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

هفته فناوری امارات #GITEXtechWeek: همکاری مشترک #مایکروسافت و #سیتریکس بمنظور پذیرش راهکارهای دیجیتالی برای کسب و کارها

ICTPRESS - شرکت‌های سیتریکس و مایکروسافت گلف اعلام کردند که همکاری استراتژیک خود در سطح منطقه را با هدف کمک به کسب و کارها برای حرکت به‌سمت ترندهای دیجیتال گسترش می‌دهند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این ترندها شامل اپ‌های امن مبتنی بر کلاود و آماده‌سازی دیتاست. این همکاری در پی افزایش نیاز دیجیتالی کسب و کارها برای تقویت کارمندان با راه‌کارهای جدید قدرتمند است که می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری شود.

با توجه به این‌که بازار حوزه خلیج فارس به‌سمت محاسبات ابری رفته است؛ نیاز به پیدا کردن و توسعه راه‌کارهای کلاود برای امکان رقابت با رقبای جهانی کاملا مشهود است.

 

 

از طرفی با درنظر گرفتن این مسئله که استفاده از کلاود به سرعت در حال رشد است؛ تحقیقات جدیدی که انجام شده نشان می‌دهد ارزش بازار منطقه تا سال 2020 به ۲۴۱ میلیارد دلار می‌رسد.

سیتریکس و مایکروسافت در صدد هستند تا با کمک به کسب و کارها زمینه توسعه نیروی کاری مدرن به همراه مجازی‌سازی دسکتاپ‌ها و برنامه‌های کاربردی در محیط ابر؛ شبکه و مدیریت موبیلیتی را امکان‌پذیر کنند.

به گزارش شبکه خبری آی سی تی پرس، #جیتکس2016 دبی روزهای یکشنبه 25 تا پنجشنبه 29 مهر 1395 هجری شمسی برابر با 16 تا 20 اکتبر 2016 میلادی مصادف با 14 تا 18 محرم الحرام 1438 هجری قمری در مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات برگزار میشود.

برای دریافت آخرین اخبار نمایشگاه جیتکس2016 دوبی با سایت خبری www.ictpress.ir همراه باشید.

 

شماره خبر: 30691
تاریخ: چهارشنبه 28 مهر 1395  2:00 AM

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط