آرشیو اخبار

مهندس عباسپور: دریافت و پرداخت قبوض در کمتر از یک دقیقه

مهندس عباسپور:

دریافت و پرداخت قبوض در کمتر از یک دقیقه

ICTPRESS - تمامی هموطنان در هر نقطه ای از کشور که یک خط تلفن در استان مازندران داشته باشند می توانند از این سرویس استفاده کنند.

به گزارش ICTPRESS به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، مهندس عباسپور مدیر عامل شرکت مخابرات استان مازندران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با راه اندازی سرویس 1818 در تمامی شهرهای استان مازندران امکان دریافت و پرداخت غیر حضوری قبوض برای مشترکان فراهم شده است.
وی افزود: سیستم 1818 برای سهولت در پرداخت قبوض و ارایه خدمات غیرحضوری به تمامی مشترکان تلفن ثابت طراحی شده است.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان مازندران تصریح کرد: مشترکان می توانند از طریق تماس با این سامانه، آخرین دوره صورتحساب خود را دریافت و به کمک کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: هموطنانی که در خارج از استان مازندران زندگی می کنند اما دارای خط تلفن ثابت در یکی از شهرهای استان هستند نیز می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 011131818 به این سامانه متصل شوند.
مهندس عباسپور در خصوص نحوه عملکرد این سیستم گفت: مشترکان می توانند به کمک تماس با شماره 1818 وارد سامانه شده و با اطلاعاتی که از طریق تلفن گویا دریافت می کنند بعد از شماره گیری شماره خود، صورتحساب میان دوره، آخرین دوره و دوره های قبل خود را دریافت کنند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین کاربران این سامانه می توانند پس از ارایه رمز کارت شتاب و رمز دوم خود مبالغ قبوض را حتی در صورت دریافت نکردن قبض پرداخت کنند.
مدیر عامل شرکت مخابرات استان مازندران اظهار داشت: ارایه این سرویس گامی در جهت ایجاد دولت الکترونیکی است و استفاده فراگیر مردم از آن می تواند موجب صرفه جویی در زمان و هزینه آنها شود.


 


این خبر تابحال 6313 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:3662
تاریخ درج خبر:۱۳۸۸ هجدهم شهريور
ساعت درج خبر:15:54:14
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: