آرشیو اخبار

 اطلاعات ترافيك لحظه‌اي بزرگراه‌ها و خيابان‌هاي اصلي تهران

اطلاعات ترافيك لحظه‌اي بزرگراه‌ها و خيابان‌هاي اصلي تهران

ICTPRESS - قابليت جست‌وجو و دسترسي به اطلاعات دقيق از مكان‌هاي توريستي و فرهنگي تهران، رابط برنامه‌نويسي نقشه (قابليت نصب نقشه به صورت رايگان در سايت‌هاي حقيقي و حقوقي و استفاده از آن جهت مقاصد اطلاع‌رساني) از جمله ...

قابليت‌هاي سرويس نقشه تهران تحت وب با آدرس http://map.Tehran.ir است.
به گزارش خبرنگارICTPRESS ؛ اين سرويس در سال 89 به دو زبان فارسي و انگليسي و به‌ صورت رايگان توسط سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران با هدف رفع نياز شهروندان براساس و معيارهاي استاندارد جهاني طراحي و دراختيار كاربران قرار گرفته است.
سازمان‌ها و ارگان‌هاي متقاضي با ثبت نام در بخش رابط برنامه ‌نويسي و دريافت راهنمايي نصب و راه‌اندازي API مي‌توانند اطلاعات نقشه‌اي خود را جانمايي كرده و از كليه امكانات ايجاد شده به سادگي بهره‌برداري كنند.
از قابليت‌هاي اين سرويس مي‌توان بزرگنمايي و جابه‌جايي نقشه، جست‌وجوي اطلاعات اماكن (مانند سينماها، بيمارستان‌ها و اورژانس‌ها و ... ) و معابر (مانند خيابان‌ها و بزرگراه‌ها و يا پل‌ها) بر روي نقشه، قابليت چاپ نقشه دربزرگنمايي دلخواه به همراه توضيحات، قابليت ارسال كروكي با علامت‌گذاري مكان مورد نظر بر روي نقشه از طريق پست الكترونيك، قابليت ارسال لينك صفحه جاري نقشه از طريق پست الكترونيك اشاره كرد.
در سرويس فوق، علاوه بر به‌روزرساني اطلاعات معابر واماكن شهري، تصاوير ماهواره اي جديد نيز مورد بهره‌برداري قرار گرفته و هم‌چنين اطلاعات ترافيك لحظه‌اي بزرگراه‌ها و خيابان‌هاي اصلي تهران در دست راه‌اندازي است.


این خبر تابحال 4118 مرتبه مشاهده شده است.

شماره خبر:8940
تاریخ درج خبر:۱۳۸۹ دهم دي
ساعت درج خبر:08:20:21
نظر خود را برای ما ارسال نمائید...
  • نام:
  • ایمیل:
  • وب سايت / وبلاگ:
  • نظر: