• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

"inoti" دانش بنیان شد

ICTPRESS - جشن دو سالگی سایت کسب و کار اینترنتی inoti با حضور هزاران بازاریاب از سراسر کشور در هتل بزرگ ارم تهران برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، علی معارفی، مدیر عامل شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس در این مراسم اشتغالزایی را یکی از مهمترین اهداف این شرکت عنوان کرد و افزود: در طول این مدت آی نوتی توانسته بدون هیچگونه پشتوانه و حمایت دولتی هزاران شغل در کشور ایجاد کند.
مدیرعامل شرکت گسترش طراحان نقش الماس با بیان این‌که هم اکنون تیم های بازاریابی در خارج از کشور نیز داریم که در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم خدمات inoti را صادر کنیم گفت: در حال حاضر رایزنی هایی در ترکیه و سایر کشورهای همسایه انجام شده و به زودی از این خدمات رونمایی خواهد شد.
معارفی اظهار داشت: ما یک بخش کاملا خصوصی هستیم و بدون هیچ پشتوانه دولتی و تسهیلاتی توانسته ایم به موفقیت های خوبی دست پیدا کنیم و از حمایت های صرفا معنوی ارگان ها و سازمان ها استقبال می کنیم .
گفتنی است؛ سایت  inoti.com  یک پتانسیل بسیار قوی و پلتفرمی است که کلیه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات کشور را می توان در آن قرار داد و به واسطه تیم قدرتمند فروش و بازاریابی آی نوتی به جامعه معرفی کرد.

شماره خبر: 40011
تاریخ: دوشنبه 24 دی 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط