• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نوروز نوآوری در آستانه نوروز طبیعت

ICTPRESS - در حالی که به نوروز طبیعت نزدیک می شویم، برگزاری رویداد استارتاپی نوروز نوآوری روز سه شنبه 14 اسفند 97 برگزار می شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، نخستین رویداد نوروز نوآوری با محور متنوع‌سازی اکوسیستم استارتاپی و نوآوری همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می‌شود.

 

 
هدف از برگزاری رویداد نوروز نوآوری، آشنایی فعالان اکوسیستم با محوریت نیاز جامعه و نحوه فعالیت استارتاپ‌ها در حوزه‌های متنوع و نیازهای کشور مانند پسماند، سلامت، آلودگی و بیوتکنولوژی است. در این رویداد صاحبنظران و متخصصان این حوزه و استارتاپ‌های موفق از تجربیات خود خواهند گفت.
رویداد نوروز نوآوری در دو حوزه متنوع‌سازی اکوسیستم و جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری و همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می‌شود. همچنین پنل بررسی چالش‌های تنوع‌بخشی به اکوسیستم استارتاپی ایران نیز در این رویداد برگزار می‌شود.
ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری نیز با اهدافی چون افزایش توانایی‌های ملی از توسعه فناوری و نوآوری، افزایش توان بنگاه‌ها و سازمان‌ها در زمینه توسعه فناوری و نوآوری، ایجاد محرک و انگیزه‌ای برای بنگاه‌ها و سازمان‌ها در زمینه توسعه فناوری و نوآوری، ارزیابی و رتبه‌بندی بنگاه‌ها و سازمان‌ها از منظر توانمندی‌ها و عملکرد فناورانه و نوآورانه، ارتقای فرهنگ و یادگیری بنگاه‌ها و سازمام‌ها در زمینه مدیریت فناوری و ایجاد الگویی برای بنگاه‌ها و سازمان‌ها برای افزایش قابلیت‌های مدیریت فناوری برگزار می‌شود.
نخستین رویداد نوروز نوآوری با محور متنوع‌سازی اکوسیستم استارتاپی و نوآوری به همت ستاد توسعه فناوري‌هاي حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، سازمان فناوری اطلاعات و انجمن مدیریت فناوری ایران، همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری در مرکز همایش های شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

 


شماره خبر: 40766
تاریخ: جمعه 10 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط