• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اکوسیستم استارتاپی و نوآوری متنوع می‌شود

ICTPRESS - نخستین رویداد نوروز نوآوری در ۲ حوزه متنوع سازی اکوسیستم و جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، نخستین رویداد نوروز نوآوری با محور متنوع سازی اکو سیستم استارتاپی و نوآوری همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این رویداد، آشنایی فعالان اکوسیستم با محوریت نیاز جامعه و نحوه فعالیت استارتاپ ها در حوزه های متنوع و نیازهای کشور مانند پسماند، سلامت، آلودگی ، بیوتکنولوژی است، در این رویداد صاحب نظران و متخصصان این حوزه و استارتاپ های موفق از تجربیات خود می‌گویند.

رویداد نوروز نوآوری در دو حوزه متنوع سازی اکوسیستم و جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری و همزمان با اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می شود . همچنین پنل بررسی چالش های تنوع بخشی به اکو سیستم استارتاپی ایران نیز در این رویداد برگزار می‌شود.

ستاد اقتصاد ديجيتال و هوشمند سازی معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، انجمن مدیریت فناوری ایران و سازمان فناوری اطلاعات برگزار کنندگان این رویداد دانش محور هستند.
همچنین ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان، سازمان نظام صنفی رایانه ای و کسب و کارهای اینترنتی نیز از برگزاری نخستین رویداد نوروز نوآوری حمایت می کنند.

حضور دانشجویان مدیریت تکنولوژی در این رویداد پس از ثبت نام رایگان است.

 

شماره خبر: 40777
تاریخ: شنبه 11 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط