• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

وحید یزدانیان رئیس دانشکده پست و مخابرات: برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و مهارتی با همکاری بخش خصوصی

photo_2017-02-13_13-39-22ICTPRESS - رئیس دانشکده پست و مخابرات، از رویکرد جدید این دانشکده در برگزاری دوره های آموزشی با کمک بخش خصوصی خبر داد و گفت: تا کنون برگزاری دو دوره با همکاری بخش خصوصی محقق شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، دکتر یزدانیان موضوع «آموزش های کوتاه مدت» را از مهمترین مباحث و برنامه های دانشکده مطرح و تاکید کرد: راهبری و انجام آموزش های کوتاه مدت از اولویت های اصلی مقام عالی وزارت نیز هست، چون یکی از نیازهای اصلی حوزه ICT تربیت نیروهای مهارت محور است.
رئیس دانشکده پست و مخابرات افزود: دوره های کوتاه مدت ظرفیت بالایی برای تدوین سطوح کاربردی به ویژه در مباحث مرتبط با لبه های تکنولوژی دارد و می تواند بصورت جدی نیازهای این بخش را برآورده سازد.
وی یادآور شد: تفاوت ما با سایر دانشگاه‌‌‌ها بر سر موضوع مهارت است. یکی از مزایای دوره‌های کوتاه مدت آن است که می‌توان در مدت زمان کوتاه مطالب مهارتی را به فرد ارائه کرد.

دکتر وحید یزدانیان با بیان این که در حال حاضر، دوره طراحی و بهینه سازی دسترسی رادیویی (RADIO ACCESS NETWORK) با همکاری شرکت اریکسون در حال برگزاری است، خاطر نشان کرد: این دوره به مدت 83 ساعت و در سه مرحله در محل دانشکده برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری مرحله نخست این دوره به مدت 30 ساعت در ماه جاری، گفت: در حال حاضر، برگزاری این مرحله که به مدت پنج روز خواهد بود، شروع شده است.
یزدانیان از برگزاری مراحل دوم و سوم این دوره پس از برگزاری مرحله نخست خبر داد و گفت: با توجه به استقبال خوب صورت گرفته از این دوره امکان برگزاری مجدد مرحله نخست آن نیز وجود دارد.
به گفته وی، پیش از این دوره فوق، دوره مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) با هدف آشنایی مدیران و کارشناسان با مفاهیم امنیت اطلاعات و مدیریت آن در سازمان ها با همکاری سندیکای افتا توسط دانشکده پست و مخابرات برگزار شد که در آن 35 نفر از مدیران و کارشناسان ICT مجموعه وزارت ارتباطات و شرکت های وابسته ثبت‌نام و شرکت کردند.
یزدانیان مدت این دوره را نیز 8 ساعت عنوان کرد و افزود: این دوره نیز با توجه به استقبال صورت گرفته مجدد برگزار و به شرکت کنندگان از سوی دانشکده گواهینامه معتبر ارایه می شود.

 

 

 

شماره خبر: 31984
تاریخ: دوشنبه 25 بهمن 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط