• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

هدیه فناورانه نوروزی بانک مسکن به مردم: پرداخت الکترونیکی عوارض (ETC) با کاهش ترافیک برای گردشگران

ictpressICTPRESS - صرفه جویی در زمان که مهمترین دارایی شهروندان است از جمله مهم ترین مزیت های استفاده از این سرویس است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مدیرامور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن گفت: در حال حاضر سه آزادراه کشور به فناوری پرداخت الکترونیکی عوارض (ETC) مجهز هستند که این آزادراه ها شامل آزاد راه تهران_قم، پردیس و آزاد راه اهواز_بندرامام است؛ البته برنامه های توسعه ای برای آن داریم.

 


مهندس ساسان شیردل گفت: تاکنون بیش از 300هزار خودرو به این تکنولوژی مجهز است که متناسب با افزایش آزادراه های تجهیز شده به این تکنولوژی میزان خودروها نیز در زمینه استفاده از این تکنولوژی افزایش می یابد.
وی همچنین خبر داد: در برنامه داریم که انشالله در سال96 بتوانیم با شرایط خاصی این سرویس را عرضه کنیم و امیدواریم در سال آینده متناسب با افزایش آزادراه های تجهیز شده شاهد تجهیز حداکثری خودروها به این تکنولوژی باشیم.
وی درباره روش های ثبت نام برای استفاده از این سرویس نیز توضیح داد: علاقه مندان می توانند از طریق اینترنت (پایگاه اینرنتی عوارضی کشور و یا از طریق پرتال بانک مسکن)، اقدام به ثبت نام کنند و تگ مربوطه نیز از طریق پست برای آن ها ارسال میشود، امکان شارژ نیز از طریق تمام درگاه های ما وجود دارد، همچنین امکان ثبت نام حضوری در شعب وجود دارد و در عین حال باجه هایی در عوارضی های مربوطه برای این کار وجود دارد؛ در واقع هدف ما نهادینه شدن این موضوع در کل کشور است.

 


رئیس هیات مدیره شرکت ناواکو با اشاره به مزایای سرویس پرداخت الکترونیکی عوارض توضیح داد: صرفه جویی در زمان که مهمترین دارایی شهروندان است از جمله مهم ترین مزیت های استفاده از این سرویس است؛ طبیعی است این موضوع به ویژه در ایام پرترافیک سال مانند نوروز از اهمیت خاصی برخوردار بوده و از سویی منجر به صرفه جویی در مصرف سوخت نیز میشود.
ساسان شیردل همچنین از ارائه تخفیف های ویژه ای برای استفاده از این سرویس خبر داد و افزود: در قالب تعاریف صورت گرفته و مکانیزم ها و قوانین مشخص شده، بسته های تخفیفی در نظر گرفته ایم که به مرور در جهت آسودگی خاطر شهروندان ارائه می دهیم.

شماره خبر: 32353
تاریخ: شنبه 21 اسفند 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط