• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

یاقوت ارغوانی رنگ خاص تعریف‌شده برای گلکسی اس ۸

n00048436-bICTPRESS - درباره فناوری دستیار صوتی دیجیتال سامسونگ به نام Bixby که سایت ایتالیایی وابسته به کمپانی کره‌ای جزییات آن را تأیید کرده است بخوانید.

 به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، فروشگاه آنلاین سابمارینو در برزیل نظرسنجی جدیدی برگزار کرده و در آن درباره رنگ دلخواه گلکسی اس ۸ سؤال کرده است.

 یکی از رنگ‌ها به نام یاقوت ارغوانی است که رنگی جدید برای گلکسی محسوب می‌شود و به‌احتمال‌زیاد کنار دو رنگ دیگرِ مشکی و نقره‌ای، به فروش خواهد رسید.

بنابراین سامسونگ سیاست تغییر رنگ برای پرچم‌دار ۲۰۱۷ خود را عملاً به اجرا گذاشته است، هرچند پیش تر شاهد عرضه رنگ بنفش برای برخی گوشی‌های این کمپانی بوده‌ایم.

قرار است ۲۹ مارس / ۹ فروردین ۱۳۹۶، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس رونمایی شود و پیش‌فروش این محصول در کره از هفتم آوریل / ۱۸ فروردین شروع و ۲۱ آوریل / اول اردیبهشت ۱۳۹۶ نیز توزیع رسمی آن آغاز شود. (گفته می‌شود برخی اپراتورها در کره شاید ۱۸ آوریل به‌صورت فیزیکی و سمبلیک این گوشی را در فروشگاه‌های خود بفروشند که باید منتظر صف‌های طولانی شبیه صف‌های کاربران اپل برای خرید آیفون جدید برای گلکسی اس ۸ در کره باشیم)

جالب اینجاست که روز ۷ آوریل مصادف با روز فروش جی ۶ ال جی در کانادا است و رقیب کره‌ای می‌خواهد به خریداران جی ۶ یک گوگل هوم رایگان هم اهدا کند. سامسونگ هم قول قرعه‌کشی جایزه ۲۶۴۴ دلاری را برای اولین خریداران داده است.

اما بشنوید از فناوری دستیار صوتی دیجیتال سامسونگ به نام Bixby که سایت ایتالیایی وابسته به کمپانی کره ای جزییات آن را تأیید کرده است.

این فناوری هم‌زمان با گلکسی اس ۸ رونمایی می‌شود و به گفته کارشناسان فناوری جدید Bixby توسعه‌یافته قابلیت S Voice (روی گوشی‌های کنونی گلکسی وجود دارد) است که به هوش مصنوعی پیشرفته مجهز شده و قرار است تمام ابزارهای موبایل و حتی ساعت و تلویزیون هوشمند سامسونگ را نیز در خود جای دهد.

با استفاده از Bixby می‌توان تمام‌کارهایی که از طریق انگشت دست با موبایل انجام می‌دهیم را با دستور صوتی اجرا کنیم.

در حال حاضر نوع پیشرفته‌تر این دستیار را می‌توان در گوگل اسیستانت دید که گوگل از روی Google Now آن را توسعه داده است.

شماره خبر: 32439
تاریخ: شنبه 28 اسفند 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط