• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

زنگ مهر در کمپین "سلام مدرسه" سامسونگ به صدا درآمد

زنگ مهر در کمپین "سلام مدرسه" سامسونگ به صدا درآمدICTPRESS - سامسونگ الکترونیکس همزمان با شروع سال تحصیلی جدید کمپین "سلام مدرسه" را با هدف کمک به تجهیز و نوسازی مدارس حاشیه شهر تهران برپا کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ؛ این کمپین که بخشی از برنامه‌های مسوولیت اجتماعی سامسونگ است، همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و با حضور کارمندان شرکت سامسونگ در مدارس اجرا شد.

در این فعالیت داوطلبانه، کارمندان سامسونگ ایران با حضور در مدارس مناطق محروم مانند پاکدشت، شهر قدس و قرچک اقداماتی همچون رنگ‌آمیزی مدرسه، توسعه فضای سبز و اهدای کوله‌های رنگی حاوی وسایل آموزشی را انجام دادند.

مسعود فیاضی، مدیر روابط عمومی و مسوولیت‌های اجتماعی سامسونگ درباره فعالیت‌های انجام شده در کمپین سلام مدرسه گفت: کارمندان سامسونگ سپتامبر هر سال در نقاط مختلف جهان به طور داوطلبانه فعالیت‌هایی را در راستای مسوولیت‌های اجتماعی انجام می‌دهند.

وی افزود: امسال کارمندان سامسونگ در ایران با مراجعه به مدارس مختلف در مناطق محروم با اهدای کوله‌های رنگی حاوی وسایل آموزشی و رنگ‌آمیزی مدرسه و توسعه فضای سبز، برگ دیگری از فعالیت‌های مسوولیت‌ اجتماعی این شرکت را ورق زدند. 

به گفته وی، در طول برگزاری این کمپین بیش از ۲ هزار کوله رنگی و ابزارهای آموزشی در مدارس مناطق محروم حاشیه شهر تهران به دانش‌ آموزان اهدا شد.فعالیت‌های مسوولیت اجتماعی سامسونگ روی چهار موضوع آموزش، سلامت، اشتغال و محیط‌ زیست تمرکز دارد. 

در این میان بخش آموزش با مشارکت دوجانبه سامسونگ و مراکز آموزشی یا موسسات و انجمن‌ها سهم عمده‌ای در فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت ایفا کرده است. راه‌اندازی کتابخانه‌های گویا با همکاری انجمن نابینایان ایران، تاسیس مرکز فناوری با همکاری مشترک سامسونگ و دانشگاه امیرکبیر و ساخت آکادمی مهندسی با همکاری سازمان فنی‌وحرفه‌ای گوشه‌ای از فعالیت‌های اجتماعی سامسونگ برای ارتقای آموزش کودکان و جوانان ایرانی است.

فعالیت‌های مسوولیت اجتماعی سامسونگ در سرتاسر جهان با حضور کارمندان این شرکت در فرصت‌ها و زمان‌های مختلف پیگیری می‌شود. 

کارمندان سامسونگ در فرصت‌های پیش آمده با حضور در مراکز آموزشی و فضاهای سبز اقدامات مختلفی مانند آموزش به کودکان، کاشت درختان، پاکسازی محیط زیست از زباله و... را انجام می‌دهند. 

در ایران هم طی یکی دو سال اخیر همزمان با شروع سال تحصیلی کارمندان سامسونگ در مراکز آموزشی مناطق محروم حاضر می‌شوند و به نوسازی و تجهیز مدارس کمک می‌کنند. سال گذشته سامسونگ کمپین "کوله رنگی" را در موسسه محک و مناطق محروم شهر تهران برگزار کرد. 

علاقه‌مندان با کلیدواژه #سلام_مدرسه می‌توانند فعالیت‌های جدیدترین کمپین آموزشی سامسونگ را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.
درباره شرکت سامسونگ الکترونیکس سامسونگ الكترونيكس الهام‌بخش دنیا است و آينده را با ايده‌های نو و فناوري‌هاي خلاقانه و کاربردی اش شكل مي‌دهد. 

حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، دگرگونی و ارائه تعریفی نوین در دنیای تلویزیون ها، گوشی های هوشمند، دستگاه‌های پوشیدنی، تبلت ها، دوربین‌ ها، لوازم دیجیتال، تجهیزات پزشکی، سیستم‌های شبکه و قطعات نیمه‌رسانا و نمایشگرهای حرفه‌ای است. 

برای اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار، می‌توانید به وب‌سایت http://news.samsung.com  مراجعه کنید.

CSR - Hi School Campaign - Pic2
CSR - Hi School Campaign - Pic3
شماره خبر: 34970
تاریخ: سه شنبه 11 مهر 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط