• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سرائیان: حضور متفاوت مخابرات ایران در تلکام 96 با ارائه سرویس تانوما

photo_2017-10-15_17-14-26ICTPRESS - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، مشخصه مورد تمایز گروه مخابرات در تلکام امسال را ورود فناوری دسترسی مبتنی بر فیبر نوری (تانوما) اعلام کرد و افزود: با ارائه سرویس تانوما، ایران به صورت رسمی وارد عصر گیگا شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از ستاد خبری گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام، دکتر سرائیان با اشاره به بهره برداری از فناوری فیبر نوری توسط شرکت مخابرات ایران، این فناوری را دروازه ورود به عصر نوین ارتباطات و بازارهای جهانی دانست و افزود: در نمایشگاه امسال، به دنبال آشنایی هر چه بیشتر مشتریان با فناوری فیبر نوری، روش های دریافت سرویس تانوما و تجاری سازی سرویس هستیم.

مهندس تراکمه، عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، ضمن تاکید بر اهمیت ارائه تانوما در نمایشگاه امسال افزود: شرکت مخابرات ایران در مورد سرویس های B to B و اشتراک گذاری امکانات با سایر اپراتورها فعالیت گسترده ای انجام داده است که در نمایشگاه امسال اطلاع رسانی خواهد شد.   

 وی افزود: نمایشگاه تلکام، فرصتی برای افزایش و تعمیق ارتباطات شرکت های حوزه مخابرات است.
تراکمه، تامین رضایت مشتریان با ارائه بسته های جدید و متنوع را از نکات مورد توجه شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و افزود: ذائقه مشتری با ارائه ویدئو و محتوای چندرسانه ای عوض شده و با تحقق شبکه ملی اطلاعات، ترافیک داخلی مورد نیاز مشترکین در حال تامین است.
عضو هیات مدیره مخابرات، فعالیت های این شرکت را جهت دهی شده بر رضایت مشتریان دانست و افزود: زیست بوم ارتباطات کشور، نیاز به افزایش ترافیک داخلی دارد. در این صورت، هم مشتری و هم اپراتور، صرفه اقتصادی مناسبی را به دست خواهند آورد.
وی افزود: با توجه به فعالیت های صورت گرفته در حوزه اقتصاد دیجیتال و حمایت های وزارت ارتباطات، کسب و کارها می توانند به فضای داخلی کشور اعتماد کرده و بازار خود را هر چه بیشتر گسترش دهند.
عرب هاشمی، مدیر مخابرات منطقه تهران با تشریح گستردگی شبکه مخابرات نسبت به سال گذشته، ارائه سرویس تانوما، VDSL، SIP PHONE، پرتال متمرکز و تجاری شرکت مخابرات ایران و دایری سرویس در یک روز را از اهم فعالیت های مخابرات در این نمایشگاه عنوان کرد.
کاظمی، معاون تجاری مخابرات منطقه تهران نیز دایری سرویس تانوما در بازه های زمانی یک روزه، سه روزه و یا حداکثر 15 روزه و رساندن پورت گیگ به مشتریان را از وجوه تمایز بارز حضور مخابرات ایران در تلکام امسال دانست.

شماره خبر: 35083
تاریخ: یکشنبه 23 مهر 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط