• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ارایه دستاوردهای دانشکده پست و مخابرات در ایران تله کام 2017/ رونمایی از اپ آموزش کارجویان حوزه‌ ICT

33ICTPRESS - رییس دانشکده پست و مخابرات با تاکید بر ارایه دستاوردهای دانشکده پست و مخابرات به صورت مجازی در ایران تله کام 2017 گفت: امسال در این نمایشگاه، اپلیکیشن شناسایی و آموزش کارجویان حوزه‌ی ICT برای مهارت آموزی، متناسب با نیاز حوزه کسب و کار رونمایی می شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، دکتر وحید یزدانیان رییس دانشکده پست و مخابرات درباره حضور دانشکده در نمایشگاه تله کام 2017، با اشاره به اینکه شعار امسال ما در نمایشگاه تله کام "حضور موثر ، تمام مجازی و اشتغال زا "است، گفت : دانشکده پست و مخابرات به عنوان یک مجموعه  توانمند در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای حضور در این نمایشگاه، از بسترهای این حوزه استفاده می کند.

وی تصریح کرد: امسال در این نمایشگاه، تمام دستاوردهای دانشکده پست و مخابرات به صورت مجازی ارایه می شود و از نسل های جدید حوزه های ارایه شده در سال قبل نیز،  رونمایی می کنیم.

یزدانیان به ارایه سنسورها در نمایشگاه سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت : امسال نسل جدید این سنسورها به همراه سامانه های زیردریا به صورت مجازی ارایه می شود .

وی برگزاری کارگاه های آموزشی را از دیگر برنامه های دانشکده پست و مخابرات در نمایشگاه تله کام امسال عنوان کرد و گفت : در این کارگاه ها آموزش های کوتاه مدت مهارتی، به علاقمندان ارایه می شود.

 رییس دانشکده پست و مخابرات از رونمایی یک اپلیکیشن در نمایشگاه تله کام امسال خبر داد و گفت : دانشجویان دکترا در حوزه ICT می توانند در زمینه انتقال تکنولوژی در این اپلیکیشن پیشنهادات خود را مطرح کنند و دوره های آموزشی مورد نیاز را پیشنهاد دهند .

شماره خبر: 35106
تاریخ: دوشنبه 24 مهر 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط