• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

معاون وزیر صنعت، در بازدید از غرفه همراه اول:آنچه در حوزه تلکام انجام شده قابل ستایش است

معاون وزیر صنعت در بازدید از غرفه همراه اول:آنچه در حوزه تلکام انجام شده قابل ستایش استICTPRESS - رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع، از غرفه همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۷ بازدید کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ؛ منصور معظمی در حاشیه بازدید از سالن همراه اول اظهار کرد: دنیای آینده که خیلی هم دور نیست دنیای IT و مجازی است.

معاون وزیر صنعت یکی از ویژگی های اقتصاد دانش بنیان را استفاده ازIT دانست و گفت: ما باید به سمتی برویم که حداکثر استفاده و بهره برداری را از منابع محدود داشته باشیم، چرا که در این زمینه برخلاف منابع، نیازها نامحدود است.معظمی با بیان اینکه دنیای امروز راه خود را انتخاب کرده و تلاش دارد بخش فاوا را توسعه دهد، افزود: اگرچه در این سال ها تلاش های متعددی صورت گرفته اما همچنان با جایگاهی که باید داشته باشیم فاصله بسیاری وجود دارد.

وی ادامه داد: دولت باید توجه بیشتری به این بخش داشته باشد، متاسفانه اکنون در بنگاه ها و شرکت ها بهره وری بسیار پائین است و یکی از راه هایی که به افزایش بهره وری کمک می کند موضوع استفاده از IT است.

معظمی در پایان گفت: آنچه اکنون در این بخش دیده می شود قابل ستایش است اما همچنان آنچه کشور نیاز دارد به مراتب بیش از این است و باید راهکاری یافت تا برای انطباق نیازها با امکانات موجود گام های موثری برداشته شود.  

 

 


معاون وزیر صنعت، در بازدید از غرفه همراه اول:آنچه در حوزه تلکام انجام شده قابل ستایش است
شماره خبر: 35163
تاریخ: پنجشنبه 27 مهر 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط