• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

در ادامه همکاری ایرانسل و لالیگا برگزار می‌شود؛
ایرانسل بستری برای استعدادیابی در زمینه فوتبال ایجاد کرد

ایرانسل بستری برای استعدادیابی در زمینه فوتبال ایجاد کردICTPRESS - ایرانسل با ایجاد بستری برای استعدادیابی، شرایط آموزش حرفه‌ای کودکان و نوجوانان در زمینه فوتبال را فراهم کرده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی ایرانسل، با توجه به تفاهم‌نامه همکاری ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، کمپ فوتبال ایرانسل - لالیگا آغاز به کار کرده است و تمامی افراد می‌توانند با ارسال 1 دقیقه از فیلم بازی فرزندان خود به نشانی lenz.ir/camp استعداد آن‌ها را به ارزیابی بگذارند.

 

 

 

 ایرانسل بستری برای استعدادیابی در زمینه فوتبال ایجاد کرد


فیلم‌های ارسال شده توسط هیات داورانی از مربیان بین المللی و سفیران استعدادیابی لالیگا مورد بررسی قرار گرفته و افراد برای حضور در این کمپ انتخاب می‌شوند.

افرادی که فیلمی از فوتبال فرزندان خود ارسال می‌کنند باید توجه داشته باشند که سن فرزندشان باید بین 9 تا 15 سال بوده و فایل ارسالی‌ کمتر از 200 مگابایت حجم داشته باشد.

تا 20 بهمن ماه سال جاری امکان ارسال فایل‌های ویدیویی وجود دارد.

در مرحله‌ نخست از بین فیلم‌های ارسالی نهایتاً 60 نفر انتخاب شده و نخستین دوره این کمپ در یکی از مجموعه‌های ورزشی تهران از 2 تا 4 اسفند ماه امسال به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

ایرانسل و لالیگا چندی قبل تفاهم نامه‌ای با دو هدف دسترسی به محتوای اختصاصی لالیگا به واسطه بستر تلویزیون تعاملی لنز ایرانسل و استعدادیابی درجهت بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه در میان جوانان امضا کردند.

 

 

شماره خبر: 36004
تاریخ: چهارشنبه 11 بهمن 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط