• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نهادهای متولی صنعت بازی در ایران، ترکیه و روسیه نشست مشترک برگزار می‌کنند

نهادهای متولی صنعت بازی در ایران، ترکیه و روسیه نشست مشترک برگزار می‌کنندICTPRESS - بنیاد ملی بازی‏‌های رایانه‏‌ای در نمایشگاه بازی ترکیه به نام GIST حضور خواهد داشت؛ ‌این نمایشگاه از تاریخ پنجشنبه دوازدهم بهمن‏‌‏ تا یک‌‏شنبه پانزدهم بهمن‏‌ماه سال جاری (1 تا 4 فوریه) در شهر استانبول برگزار می‌‏شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، چند سالی است که نمایشگاه GIST یا Gaming Istanbul با حضور شرکت‌های بزرگ فعال در این حوزه کار خود را پی می‌گیرد.

این نمایشگاه صرفا در حوزه بازی‌های ویدیویی برگزار نمی‌شود و طبق آنچه در سایت نمایشگاه نیز ذکر شده GIST یک نمایشگاه بزرگ در زمینه بازی است که بازی‌های ویدیویی را هم در بر می‌گیرد.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و شرکت‌های بازی‌سازی گونای، تاد، پارسنیپ و دیرین دیرین از جمله نمایندگانی هستند که از طرف کشورمان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. 

در این رویداد شاهد برگزاری جلساتی با حضور فعالان ایرانی صنعت بازی خواهیم بود.

در یکی از این نشست‌ها قرار است همکاری میان نهادهای متولی صنعت بازی در کشورهای ایران، ‌ترکیه و روسیه با حضور حسن کریمی قدوسی مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، علی ارکین مدیر سازمان بازی‌سازان ترکیه (TOGED) و الکساندر مزین مدیرعامل و موسس بورش گیمز (Borsch Games) به نمایندگی از بازی‌سازان روسیه مورد بحث قرار گیرد.

همچنین در یکی دیگر از این جلسات با حضور فرزام ملک‌آرا و علی نادعلی‌زاده، دو تن از بازی‌سازان و توسعه‌دهندگان مطرح ایرانی، ‌شاهد گفتگویی با محوریت موضوع "صنعت گیم ایران: فرصت‌ها و چالش‌ها" خواهیم بود.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای نیز با تمرکز بر رویداد Tehran Game Convention و معرفی آن به فعالان بازی در کشور ترکیه در این رویداد حضور خواهد یافت.

دومین دوره‌ رویداد TGC تیر ماه سال ۹۷ برگزار خواهد شد.

 

 

نهادهای متولی صنعت بازی در ایران، ترکیه و روسیه نشست مشترک برگزار می‌کنند

 

شماره خبر: 36005
تاریخ: پنجشنبه 12 بهمن 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط