• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تولید لپ‌تاپ‌های جدید HP مخصوص مراکز درمانی

hpICTPRESS - شرکت اچ پی از تولید لپ تاپ ها، نمایشگرها و رایانه های رومیزی بهداشتی و ایمن برای استفاده در بیمارستان ها و دیگر مراکز درمانی خبر داده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از ونچربیت، لپ تاپ های جدید اچ پی به گونه ای طراحی شده است که پاک سازی آنها با استفاده از مواد شیمیایی به سرعت و بدون آسیب دیدن بخش های الکتریکی به سادگی ممکن باشد.

هدف اصلی از تولید این لپ تاپ ها، حل مشکل انتقال گسترده آلودگی از طریق وسایل الکترونیکی در بیمارستان ها و اماکن درمانی است که تنها در آمریکا باعث ابتلای ۱.۷ میلیون نفر به بیمارهای جدید و مرگ ۹۹ هزار نفر می شود.

هدف دیگر از تولید این لپ تاپ ها حل مشکل سرقت داده های خصوصی بیماران است؛ بررسی های موسسه Protenus نشان می دهد سرقت این اطلاعات هر سال ۶.۲ میلیارد دلار خسارت به آمریکا وارد می کند.

لپ تاپ های یادشده مجهز به اسکنرهای آر اف آی دی هستند که به کارکنان بیمارستان ها امکان می دهد با قرار دادن کارت شناسایی خود بر روی یک صفحه لمسی خاص و کوچک این لپ تاپ هویت خود را تایید کرده و وارد محیط آن شوند.

البته ورود به این لپ تاپ با استفاده از اثرانگشت هم ممکن است؛ یکی دیگر از مزایای این لپ تاپ امکان استفاده از آن حتی در صورت پوشیدن دستکش جراحی است؛ زیرا نمایشگر لمسی آن در این صورت نیز به خوبی واکنش نشان می دهد.

سه محصول تولید شده اچ پی با این مشخصات عبارتند از نوت بوک EliteBook ۸۴۰ G۵ Healthcare Edition، رایانه رومیزیEliteOne ۸۰۰ G۴ ۲۳.۸ Healthcare Edition (AiO) و نمایشگر ۲۷ اینچی Healthcare Edition HC۲۷۰cr Clinical Review.

شماره خبر: 36081
تاریخ: سه شنبه 15 اسفند 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط