• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

شیائومی در پی تصاحب گوپرو

dyofae9fnpbtfi2kyumfxg-970-80ICTPRESS - اوضاع برای شرکت آمریکایی GoPro چندان مساعد نیست هرچند این شرکت نشان داده محصولات بسیار جذابی تولید می‌کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS  ،در میان خبرها حالا به نظر می‌رسد شرکت شیائومی به خرید خرید گوپرو علاقه نشان داده است. در دی ماه سال قبل گوپرو پس از آنکه در تمام تحلیل‌ها در زمینه پهپاد بازار را به رقیب خود DJI واگذار کرده بود اعلام کرد که از بازار پهپاد خارج می‌شود تا بتواند همچنان کسب وکار خود را سود‌ده نگه دارد. در همان زمان مدیرعامل این شرکت نیک وودمن اعلام کرده بود که اگر فرصتی برای فروش به یک شرکت بزرگ معتبر وجود داشته باشد گوپرو پیوستن به‌آن را مد نظر قرار خواهد داد. گوپرو هنوز یکی از معتبرترین سازندگان دوربین‌های اسپرت است که داشتن آن برای علاقه‌مندان ورزش‌های هیجانی یک وسیله ضروری به شمار می‌رود.
 
گفته می‌شود معامله گوپرو چیزی حدود 1 میلیارد دلار خواهد بود. ارزش این شرکت زمانی 10 میلیارد دلار بود اما الان به حدود 700 میلیون دلار رسیده است. بخش عمده کاهش ارزش این شرکت آمریکایی را به حضور رقبای چینی نسبت می‌دهند. برخی گزارشها حاکی است که شیاُئومی حاضر به پرداخت بیش از میزان ارزش برای خرید گوپرو نیست. 

هنوز شیائومی و گوپرو هیچ کدام به طور رسمی این معامله راتایید نکرده‌‌اند.

 

 منبع :‌ آی تی ایران

شماره خبر: 36245
تاریخ: دوشنبه 27 فروردین 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط