• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

استیکرهای واقعیت افزوده جدید گوگل

i_1_29ICTPRESS - استیکرهای واقعیت افزوده گوگل بسیار سرگرم کننده هستند. این استیکرها یکی از قابلیت‌های دوربین گوشی‌های هوشمند پیکسل این شرکت هستند که شخصیت‌هایی کارتونی را از طریق دوربین، داخل فضای اتاق نشان می‌دهند .

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS  ،گوگل همچنین پک‌های استیکری جدیدی نیز اضافه کرد مانند کاراکترهای foodmoji( برگر، دونات، فنجان قهوه و ...) و همچنین قابلیت مشاهده متن‌های سه بعدی شناور نیز از این طریق ممکن شده بود. ولی اخیره دو پک اخیر را از برنامه AR Sticker خود حذف کرده و برای آنها برنامه جدیدی در پلی استور در نظر گرفته که به کاربران پیکسل این امکان را می‌دهد  تا فضای بیشتری به روی گوشی خود ذخیره داشته باشند.

 

 

به گزارش Android Police، پک‌های فودموجی 24.66 مگابایت فضا و پک متن سه بعدی نیز کمی بیشتر از 5 مگابایت فضا  احتیاج دارند. همانطور که می‌بینید فضای قابل صرفه جویی، چندان چشم گیر نیست اما به هر حال بهتر از هیچی است. فراموش نکنیم که بیشتر کاری که انجام می‌شود توسط تکنلوژی ARCore گوگل است و نرم افزار AR Stickers نیز همچنان مورد نیاز است. به این معنی که نمی‌توانید تنها با دانلود استیکرها از آنها استفاده کنید و باید نرم افزار مخصوص را نیز حتما به روی گوشی خود نصب داشته باشید. این استیکرها انحصاری گوگل پیکسل هستند اما تکنولوژی ARCore با سرعت در حال گسترش است و به زودی برای گوشی‌های اندرویدی بیشتری نیز عرضه می‌شوند.

 

منبع :‌ آی تی ایران

شماره خبر: 36247
تاریخ: دوشنبه 27 فروردین 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط