• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

وزیر ارتباطات در پاسخ به ICTPRESS: شخصا با تلگرام مخالف نیستم اما رفع فیلتر نمی کنند!

JAHROMIICTPRESS - محمد جواد آذری جهرمی با تاکید بر اینکه تلگرام دیگر رفع فیلتر نمی شود گفت: شخصا با این پیام رسان مشکلی ندارم.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه برگزاری آیین بهره برداری از مرکز عملیات شبکه شرکت مخابرات ایران صبح روز دوشنبه 24 اردیبهشت 97 در پاسخ به سوال شبکه خبری آی سی تی پرس مبنی بر اینکه آیا به عنوان وزیر ارتباطات با فیلتر تلگرام موافق هستید؛ برای رفع آن با توجه به اینکه میزان بالایی از مردم هنوز از این پیام رسان استفاده می کنند و به آن اقبال دارند چه برنامه ای دارید، تصریح کرد: برای رفع فیلتر آن چه کار می توانم انجام دهم، اما با فیلتر آن نیز موافق نیستم.
محمد جواد آذری جهرمی در ادامه گفت: شخصا با پیام رسان تلگرام مشکلی ندارم و با آن مخالف نیستم.
وی تاکید کرد: بعید می دانم دیگر تلگرام رفع فیلتر شود؛ فیلتر تلگرام را لغو نخواهند کرد.
وزیر ارتباطات همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اعتراض یکی از پیام‌رسان‌ها درباره چالش‌های نرم‌افزاری زیرساخت و اپراتورها اظهار کرد: ما در کشور پنج پیام‌رسان داریم، این که یکی از آن‌ها به جای طرح موضوع در جلسات مرتبا بحث را به موضوع عملیات روانی بکشاند، نه به سود آن‌هاست و نه به سود کشور.
جهرمی ادامه داد: وزارت ارتباطات و اپراتورها بنایشان بر همکاری تمام مدت با پیام‌رسان‌هاست و این موضوع را به عنوان یک تکلیف مهم ملی پیگیری می‌کند، بنابراین ایجاد عملیات روانی، ذهنیتی ایجاد می‌کند و تاثیر منفی دارد و اگر کسی مشکلی دارد باید با استدلال و استناد پیگیری کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خاطرنشان کرد: نمی‌شود چهار پیام‌رسان دیگر خوب کار کنند و یک پیام‌رسانی که ادعایی داشته و به آن نرسیده شروع به پروپاگاندا کرده و مسئولیت را به گردن دیگران بیندازد. توصیه ما این است که پیام‌رسان‌ها بدانند ما از آن‌ها حمایت کرده و مشکلات را پیگیری و برطرف می‌کنیم.

شماره خبر: 36495
تاریخ: دوشنبه 24 اردیبهشت 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط