• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

آغاز ثبت نام الکام گیمز در الکامپ بیست و چهار از پنجم خرداد

آغاز ثبت نام الکام گیمز در الکامپ بیست و چهار از پنجم خردادICTPRESS - ثبت نام الکام گیمز در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ همزمان با الکام استارز از پنجم تا 12 خرداد ماه شروع میشود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ستاد اجرایی الکامپ، امسال در سالن الکام گیمز تولیدکنندگان و توسعه دهندگان گیم و سرگرمی های رایانه ای می توانند از طریق سایت elecom-stars.com ثبت نام کنند و در نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم حاضر شوند.

ثبت نام در سالن الکام گیمز همزمان با ثبت نام در سالن الکام استارز شنبه پنجم خرداد ماه در گروه بندی های متنوع آغاز خواهد شد.

گروه نخست تیم های بازی ساز هستند که میتوانند با پرداخت 750 هزار تومان میز و فضای اختصاصی برای معرفی و به نمایش گذاشتن دستاوردهای خود دریافت کنند.

از سوی دیگر برای توسعه دهندگان مستقل در این سالن فضایی در نظر گرفته شده است که شامل کانتر و فضای جلسه اشتراکی است که با پرداخت 250 هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

همینطور تولیدکنندگان و توسعه دهندگان بزرگ بازی های موبایل و PCهم که علاقه مند به حضور در فضای بزرگتری هستند میتوانند طبق تعرفه های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه ها متراژ درخواستی خود را دریافت کنند.

پیش بینی میشود با حضور فعالان عرصه گیم، بازی ها و سرگرمی های رایانه ای کارشناسان و علاقه مندان به این حوزه نیز به عنوان شرکت کننده و بازدیدکننده در نمایشگاه الکامپ حاضر شوند و بخشی از گردهمایی بزرگ عرضه کنندگان خدمات و تجهیزات صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات باشند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) ششم تا نهم مردادماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.

 

 


آغاز ثبت نام الکام گیمز در الکامپ بیست و چهار از پنجم خرداد
شماره خبر: 36601
تاریخ: چهارشنبه 2 خرداد 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط