• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری 3 کارگاه آموزشی و 40 کارگاه معرفی محصول در حاشیه ITE 2018

برگزاری سه کارگاه آموزشی و چهل کارگاه معرفی محصول ‎ICTPRESS - مرکز فابا در حاشیه چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2018) سه کارگاه آموزشی را برگزار می‌کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، هر ساله، به منظور تبادل تجربیات، ارتقاء سطح دانش تخصصی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه تراکنش ایران، کارگاه‌های مختلفی در حوزه آخرین تحولات و موضوعات روز در بخش صنعت بانکداری و پرداخت در حاشیه این رویداد برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به حضور در ITE 2018، می‌توانند برای شرکت در سه کارگاه "کسب و کارهای پلتفرمی"، "رایانش تکاملی" و "مدیریت تجربه مشتری"ثبت‌نام کنند.
 
🔹ثبت‌نام در 40 کارگاه معرفی محصول
 همچنین برگزاری ده‌ها کارگاه معرفی محصول از جمله برنامه‌های جانبی ITE 2018 است. بی‌تردید، هدف از حضور در هر نمایشگاهی، معرفی محصولات و خدمات شرکت‌کنندگان است.
آنها می‌خواهند از این فرصت برای فروش محصول، یافتن مشتریان جدید و دست‌یابی به بازارهای مناسبی بهره‌مند شوند.
هر ساله در حاشیه رویداد ITE در کنار برپایی غرفه‌ها، مکان مناسبی برای معرفی محصول، توسط صاحبان فناوری و کسب وکار، پیش‌بینی می‌شود.
در سه روز برگزاری چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، امکان برگزاری 40 کارگاه معرفی محصول فراهم است. حضور بازدیدکنندگان، علاقه‌مندان و خبرنگاران رسانه‌های جمعی در این برنامه‌ها آزاد و رایگان است.
مدت زمان هر کارگاه، 30 دقیقه خواهد بود
تعدادی از این برنامه‌ها به حامیان رویداد ITE تعلق می‌گیرد. صاحبان غرفه نیز در اولویت برگزاری و رزرو کارگاه‌های آموزشی هستند.  شرکت‌های داخلی و خارجی می‌توانند، از دیگر متقاضیان این بخش باشند.
متقاضیان برای تعیین زمان و نحوه اجرای برنامه، با دبیرخانه نمایش تراکنش ایران قرارداد همکاری تنظیم می‌کنند.
تعیین محصول و سخنران، به عهده آنهاست و باید مرتبط با موضوع نمایشگاه باشد.
امکانات مناسب برای برگزاری هر برنامه، توسط دبیرخانه نمایشگاه، تدارک دیده می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس http://www.itefaba.com/fa/  از چگونگی ثبت‌نام و حضور در کارگاه‌های آموزشی و معرفی محصول مطلع شوند.
🔹فرصت‌ها و ظرفیت‌های ITE 2018  
پیش‌بینی می‌شود در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، 80 متخصص داخلی و خارجی سخنرانی کنند و این رویداد بیش از پنج هزار بازدیدکننده تخصصی و پوشش رسانه‌ای گسترده‌ای داشته باشد.
نمایشگاه تراکنش ایران، در 5500 متر مربع فضای نمایشگاهی و در چهار سالن، با حضور بیش از 100 بانک و شرکت داخلی و خارجی، ۲۲ تا ۲۴ آبان سال ۱۳۹۷ در بوستان گفت‌وگو واقع در تهران، برگزار می‌شود.

 


برگزاری سه کارگاه آموزشی و چهل کارگاه معرفی محصول ‎

شماره خبر: 36610
تاریخ: پنجشنبه 3 خرداد 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط