• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ثبت نام در چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف ITweekend4 آغاز شد

ICTPRESS - این رویداد به تاریخ ۱۴ تیر ماه و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی جشنواره، دانشگاه صنعتی شریف با همکاری پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته و دبیرخانه رویداد های خاص دانشگاه شریف (Sharif ICT)  به برگزاری چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف ( IT Weekend 4 ) به تاریخ ۱۴ تیر ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف و با نگاه تخصصی روی مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات اقدام کرده است.

 

 

این در حالی است که سه دوره پیشین این رویداد با حضور پرشور علاقه مندان به مباحث روز دنیای فناوری اطلاعات و سخنرانان برجسته در این حوزه و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.  

در این رویداد افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند.

 

 

این رویداد با همکاری و حمایت معنوی، آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (لایتک)، سازمان فناوری اطلاعات ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ( پارک فناوری پردیس )، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ( مرکز تحقیقات و مخابرات کشور )، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.

برای ثبت نام در دوره چهارم و مشاهده فیلم های سخنرانان و مطالعه گزارش برگزاری دوره های گذشته می توانید به سایت رسمی جشنواره به آدرس http://itweekend.ir مراجعه یا با دبیرخانه رویداد به شماره 95118140 تماس حاصل کنید.

 

شماره خبر: 36624
تاریخ: شنبه 5 خرداد 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط