• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

همایش "Legal Day 2018"حقوق کسب و کارهای نوپا

ICTPRESS - آیا در مسیر راه اندازی و رشد کسب و کار خود با چالش های حقوقی مواجه شده اید؟

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از دبیرخانه همایش، آشنایی با مسایل حقوقی از مهمترین لازمه های راه اندازی یک کسب و کار است و کسب و کارهای نوپا نیز در مراحل مختلف رشد خود با چالشهای حقوقی متعددی مواجه میشوند.

رویداد Legal Day 2018 یک همایش چالش محور است که بر مبنای مهمترین چالش های حقوقی روز جامعه کسب و کاری کشور برنامه ریزی شده است.

 در این رویداد نمایندگانی از استارتاپ های کشور چالش های حقوقی که با آن مواجه هستند را  مطرح کرده و سخنرانان این همایش که مجموعه ای از مشاوران و مدیران حقوقی هلدینگ­های سرمایه­گذاری و شتابدهنده ها نظیر سرآوا، رهنما، فناپ، موسسه دانش بنیان برکت، ادونچرز، فینووا، فارابی و ... هستند، راهکارهای متناسب و عملیاتی برای حل این چالش ها ارایه خواهند کرد.

همچنین در این رویداد، یک پنل جمعی با محوریت "بررسی موانع و کاستی های قانون ایران در مسیر ایجاد و  رشد کسب و کارهای نوپا" با مشارکت تعدادی از مدیران و مشاوران حقوقی شتابدهنده ها و کسب و کارهای مطرح برگزار می شود. تلاش می شود تا نتایج این نشست در قالب یک بیانیه برای مراجع قانون گذار و تصمیم ساز کشور ارسال شود تا با اتخاذ سیاست های لازم، مسیر کسب و کار در کشور هموار شود.

در این رویداد حول چالشهای تنظیم قراردادها، کاستی های قانون ایران در مسیر کسب و کار، حل و فصل اختلافات، روابط تجاری با سرمایه گذار و شرکا، مالکیت فکری، کپی رایت محتوا و ایده، الزامات ثبتی، بیمه و مالیات، مجوزها و فیلترینگ صحبت خواهد شد.

علاوه بر این، تعدادی از استارتاپ های فعال در زمینه حقوقی، به معرفی خدمات و فعالیتهای خود می پردازند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت legalday.ir  مراجعه کرده یا با شماره 021-66128068 تماس بگیرید.

 

شماره خبر: 37010
تاریخ: دوشنبه 11 تیر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط