• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اینستاگرام چگونه کاربران آنلاین را لو داد؟!

n00053529-bICTPRESS - چراغ سبزی که کنار اسم شما در دایرکت روشن است،‌ نشانه آنلاین بودن شماست!

 به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، به گفته بسیاری از کاربران اینستاگرام، چراغ سبزرنگ موجود در قسمت پیام‌های خصوصی و دایرکت (Direct) آنلاین بودن کاربران را نشان می‌دهد.

  بسیاری از کاربران اینستاگرامی از این شبکه اجتماعی درخواست کرده بودند که از زمان آنلاین و آفلاین بودن مخاطبان و دوستان اینستاگرامی خود اطلاع یابند، حالا این شبکه اجتماعی اعلام کرده است که با افزودن یک چراغ سبزرنگ به کاربران نشان می دهد کدام یک از دوستانشان آنلاین است.

درصورتی که این چراغ سبزرنگ نمایش داده نشود، کاربران باید بدانند که دوستان موردنظرشان آفلاین بوده و در حال حاضر دسترسی مستقیم و آنلاین به اینترنت ندارند.

این چراغ سبزرنگ در قسمت پیام‌های خصوصی و مستقیم موسوم به دایرکت (Direct) اینستاگرام دیده می‌شود و هم‌اکنون برای عموم کاربران این شبکه اجتماعی در دسترس است و کاربران قادر خواهند بود آن دسته از دوستانشان را که حضور در اینستاگرام را انکار می‌کنند، به حضور آنلاین در آن آگاه کنند.
شما درصورتی که نمی‌خواهید آنلاین بودن خود و دوستانتان مشخص و معلوم شود، می‌توانید با مراجعه به تنظیمات مربوطه آن را غیرفعال کنید.

همچنین این چراغ سبز تنها برای کسانی که جزو فالوور و دنبال‌کنندگان‌تان هستند و با شما در قسمت دایرکت مکالمه کرده‌اند، نمایش داده می‌شود.


اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در میان کاربران فضای مجازی به شمار می‌رود که در این میان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بیشتری نسبت به سایر رده‌های سنی کرده‌اند.

این شبکه اجتماعی در ماه سپتامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی به رکوردی بی‌سابقه در میان شبکه‌های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه بود.

شماره خبر: 37159
تاریخ: یکشنبه 31 تیر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط