• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس: اداره کشور اکنون بکمک فناوری ها بویژه اپلیکیشن هایی مانند شمیم سلامتی امکانپذیر است

ICTPRESS - جمعی از نمایندگان و اعضای کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه شمیم سلامتی در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، ضمن قدردانی از خدمات انجام شده در حوزه سلامتی در کشور، اپلیکیشن شمیم سلامتی را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی شمیم سلامتی، فریدون احمدی نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید، در گفتگو با روابط عمومی شمیم سلامتی، ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته توسط شمیم سلامتی، تصریح کرد: واقعیتی که با آن مواجه هستیم این است که اداره کشور امروز دیگر به روش های سنتی امکان پذیر نیست و ما نباید نگران این موضوع باشیم که سیستم های الکترونیکی جایگزین روش های سنتی شود چراکه فناوری هایی نظیر این اپلیکیشن می تواند تسهیل گر دولت همراه باشد. 

 

 
وی با تاکید بر اینکه با توسعه فناوری هایی مانند اپلیکیشن ها، عده ای از کاهش نیروی کار دچار هراس می شوند تاکید کرد: واقعیت این است که کشور باید در حوزه فناوری های نوین توسعه یابد و برای کسانی که بیکار می شوند باید در سیستم دیگری تدبیر کنیم و بکمک ارزش افزوده های فناوری به اشتغالزایی بپردازیم و حمایت اجتماعی از آنان داشته باشیم.
وی افزود: ضمن اینکه فناوری هایی مانند شمیم سلامتی در حوزه ارائه خدمات سلامتی و دارویی به حذف دلالان و سودجویان در این عرصه کمک بسیاری می کند.
احمدی با اشاره به رفع موانع قانونی برای استارتآپ ها و توسعه دهندگان اپلیکیشن ها در کشور بیان کرد: در این زمینه موانع جدی قانونی نداریم اما باید فضا را برای حضور جوانان بازتر کنیم؛ آینده کشور در دست کسانی است که با دانش و فناوری کارها و خدماتی را انجام می دهند.
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس در ادامه اظهار داشت: به عنوان نمونه اپلیکیشن هایی مانند شمیم سلامتی از سوی کاربران قابل نظارت و در دسترس هستند و کاربران می توانند نظرات خود را انتقال دهند.
احمدی در پایان گفت: وظیفه ما آماده کردن فضای کار برای جوانان در زمینه توسعه فناوری های مختلف است. ایجاد زمینه کار با سر کار گذاشتن جوانان دو مقوله کاملا متفاوت است و اگر ما بتوانیم در مقیاس جهانی در عرصه فناوری ظاهر شویم، خواهیم توانست به سهم مان از کسب و کارهای نوین در دنیا برسیم و حتی با کمک نیروی انسانی برای خارج از مرزهای کشورمان کالا تولید کرده و خدمات ارائه دهیم.

 

شماره خبر: 37251
تاریخ: چهارشنبه 10 مرداد 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط