• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نخبگان برندسازی آینده ایران فارغ‌التحصیلی خود را جشن گرفتند

ICTPRESS - نخستین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان نخبه آکادمی برند ایران، با حضور جمعی از اساتید و فرهیختگان علم برند برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، دکتر شهریار شفیعی بنیان گذار و مدیر علمی آکادمی برند ایران طی سخنانی در این مراسم با اشاره به ضرورت آموزش حرفه ای در حوزه برند در کشور گفت: پیش از شکل گیری آکادمی برند، مباحث تخصصی مانند IMBC، رضایت مشتریان، FMCG branding و مباحث برندسازی در مراکز خرید در قالب کنفرانس هایی برگزار و حتی اهمیت مقوله برند نیز مطرح می شد در حالیکه خلاء دانش تخصصی و متخصصان حوزه برندسازی به شدت وجود داشت؛ هنوز متخصصان به اندازه ای که این موضوع اهمیت داشت، رشد نکرده بودند و نتیجه آن ورود افراد فاقد صلاحیت در این عرصه بود.
وی افزود: بنابراین به منظور کمک به رشد حوزه برندینگ و انتقال دانش برندآفرینی به صورت حرفه ای، از حدود 5 سال پیش تصمیم گرفتیم تا برای پرورش مدیران، متخصصان، کارشناسان، مشاوران و مدرسان برند، دوره های آموزشی را آغاز کنیم و به این ترتیب آکادمی برند ایران پایه گذاری شد.
به گفته شفیعی اگر در کشور، برندسازی توسعه نیابد ناچار خواهیم بود که خدمتگزار برندهای خارجی باشیم.
بنیان گذار آکادمی برند ایران تصریح کرد: تاکنون بیش از 200 دانش آموخته برندینگ در این آکادمی پرورش یافته اند که امروز شاهد درخشش فارغ التحصیلان نخبه هستیم.
در بخشی از مراسم، شاهین فاطمی بنیانگذار صنعت چرم درسا گفت: زمانی می توان کشوری کارآفرین داشت که درکی از کارآفرینی و ضرورت آن وجود داشته باشد و در همین راستا باید با اهمیت وجود برند آشنا شد.
وی با اشاره به اهمیت برندها و برندسازی در زمینه بهبود روند اقتصادی کشور تصریح کرد: برندها باعث مثبت شدن تراز اقتصادی کشور و پرچمدار شدن آن به لحاظ اقتصادی در جهان و همچنین با ایجاد سبک زندگی موجب می شوند تا بتوانیم فرهنگ خودمان را به دنیا معرفی و از تهاجم فرهنگی جلوگیری کنیم؛ برندها عامل ایجاد اشتغال می شوند و در همین راستا می توان دنیای بهتری را برای آیندگان رقم زد.
این مراسم با اهداء مدال و تندیس آکادمی برند و لوح یادبود به همراه ثبت عکس گروهی، از فارغ التحصیلان آکادمی برند در دوره های مدیریت برند(Brand MBA) و برندسازی در هتل،کافه،رستوران (HORECA BRANDING) و برندسازی پیشرفته(Post MBA) و تجلیل از آنان به همراه قرائت سوگندنامه خاتمه یافت.
شایان ذکر است آکادمی برند ایران با هدف رفع کمبود دانش تخصصی در میان دست اندرکاران و افراد اجرایی در حوزه برندسازی و برند آفرینی در کشور فعالیت می کند.

شماره خبر: 37603
تاریخ: جمعه 16 شهریور 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط