• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اعطای 16 جایزه ارزشمند به محصولات جدید هواوی در نمایشگاه IFA 2018 آلمان

1(2)ICTPRESS -هوآوی هرساله در نمایشگاه IFA (یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای حوزه‌ی فناوری) توجه طرفداران جهانی تکنولوژی را به برلین، پایتخت آلمان جلب میکند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،امسال هوآوی در IFA 2018 محصولات جذابی چون تراشه Kirin 980، گوشی Huawei P20 Pro با رنگ‌های جدید و پوشش چرم طبیعی و همچنین AI Cube که در یک دستگاه جذاب امکاناتی نظیر اسپیکر، دستیار هوشمند الکسا و روتر 4G را جای داده است، عرضه کرد.

عرضه این محصولات توجه بسیاری از رسانه های معتبر در دنیا را به سوی خود جلب و در نتیجه، هوآوی در این نمایشگاه 16 نشان ارزشمند از منابع معتبر برای این محصولات دریافت کرد.

 در این نمایشگاه، تراشه Kirin 980 توانست با عملکرد بالا و تکنولوژی‌های جدید خود 11 نشان، AI Cube با هوش مصنوعی خود 3 نشان و همچنین Huawei P20 Pro در رنگ‌های جدید و روکش چرم طبیعی مشکی و قهوه‌ای، جوایز و نشان‌های جداگانه‌ای را به خود اختصاص دهند.

 در ادامه به اختصار در ارتباط با این جوایز توضیحاتی ارایه می‌شود :

-       نشان بهترین محصول IFA 2018 از Expert review : به گفته این رسانه «Kirin 980 اولین تراشه در دنیای گوشی‌های هوشمند است که توانسته است با بهره‌گیری از لیتوگرافی 7 نانومتری پیشرفت قابل توجهی در بهبود بازده و کارایی در کنار هم داشته باشد.»
-       نشان بهترین محصول IFA 2018 از Android authority : این رسانه تراشه جدید هواوی را با عملکرد چشمگیر خود مورد توجه قرار داد.
-       نشان محصول نوآورانه IFA 2018 از T3: این رسانه جایزه نوآوری خود را به تراشه Kirin 980 به دلیل بهبود بازده و بهره‌وری گوشی در کنار افزایش طول عمر باتری که در نهایت موجب تجربه بهتر کاربری می‌شود اعطا کرد.
-       نشان انتخاب سردبیر از Digital Trend : به گفته این رسانه، تراشه Kirin 980 با پیشرفت قابل توجهی نسبت به Kirin 970 مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است.
-    نشان بهترین‌های IFA 2018 از Android Headline : به گفته این رسانه هواوی درKirin 980  با هدف ارائه عملکرد بهتر و بهره‌وری بهینه انرژی، 6/9  میلیارد ترانزیستور را در یک تراشه 7 نانومتری قرار داده است.
-     نشان بهترین‌های IFA 2018 از TechSpot: به گفته TechSpot، Kirin 980 را می‌توان مجموعه‌ای از ویژگی‌های فوق‌العاده پردازشی دانست.
-       نشان بهترین‌های IFA 2018 از Gadget Match : به عقیده Gadget Match هواوی که اهمیت زیادی برای هوش مصنوعی قائل است به خوبی توانسته با قرار دادن دو NPU در تراشه جدید خود هوش مصنوعی را به مرحله جدیدی برساند. 
-       نشان بهترین‌های IFA 2018 از Big Tech Question به آخرین تراشه هواوی اعطا شد به این دلیل که Kirin 980 نه تنها از عملکرد سریعتری برخوردار است ، بلکه از طزیق هوش مصنوعی سبب بهبود عملکرد دوربین شده است.

-     نشان بهترین‌های IFA 2018 از tom’s guide : این نخستین تراشه 7 نانومتری جهان است که عملکرد و بهره‌وری انرژی آن نسبت به نسخه‌های قبلی 10 نانومتری بهبود یافته است. 

-       نشان بهترین‌های IFA 2018 از Ubergizmo : به عقیده این رسانه Kirin 980 توانست با پشتیبانی از LTE Cat.21 از محصولات دیگر موجود در بازار در حوزه مخابرات پیشی بگیرد.

-       نشان بهترین‌های IFA 2018 از Android Central : به گفته Android Central اگرچه Kirin 980 کوچک است! (اشاره به فناوری ساخت  نانومتری)، اما دارای عملکرد بسیار قدرتمندی است.

-       نشان بهترین اسپیکر هوشمند از techradar : به عقیده این رسانه معتبر Huawei AI Cube می‌تواند به سوالات پاسخ دهد، دستگاه‌های هوشمند خانه را کنترل کند، موسیقی پخش کند و بیش از 50000 عملکرد مختلف هوشمند مهارتی داشته باشد.

-       نشان بهترین‌های IFA 2018 از Gear Diary : به گفته Gear Dairy  صدای عالی HUAWEI AI Cube با بهره‌گیری از هوش مصنوعی آن را به محصولی متمایز بدل ساخته است.

-       نشان بهترین‌های IFA 2018 از Talk Android: این رسانه معتقد است سازگاری وسیع Huawei AI Cube با سایر دستگاه‌های هوشمند و ارتباط سریع با آنها در کنار کیفیت صدای عالی آن به خوبی آن را محبوب کاربران خواهد کرد.

-       نشان بهترین‌های IFA 2018 از Gadget Match برای Huawei Locator برای پشتیبانی از کارکرد طولانی مدت و سازگاری آن با استانداردهای سیستم های ماهواره‌ای که آن را از دیگر محصولات مشابه متمایز ساخته است.

-       نشان بهترین‌های IFA 2018 از Gadget Match برای گوشی‌های Huawei P20 Pro با رنگ‌های جدید و پوشش چرم طبیعی

با این تعداد جوایز که تنها بخشی از جوایز اعطا شده به هوآوی در IFA 2018 آلمان بود به نظر می‌رسد بازار به گرمی از محصولات ارائه شده هوآوی در سال پیش رو استقبال می‌کند.

شماره خبر: 37652
تاریخ: دوشنبه 19 شهریور 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط