• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

گردهمایی عاشوراییان وزارت ارتباطات با تشییع شهدای گمنام برگزار شد

گردهمایی-عاشوراییان-وزارت-ارتباطات-با-تشییع-شهدای-گمنام-برگزار-شدICTPRESS - همزمان با هفتمین روز محرم، گردهمایی عاشوراییان وزارت ارتباطات با تشییع پیکرهای مطهر دو شهید گمنام برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ،بعدازظهر امروز دوشنبه همزمان با هفتمین روز محرم، گردهمایی عاشوراییان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ها و سازمان های تابعه با تشییع پیکرهای مطهر دو شهید گمنام در محل این وزارتخانه برگزار شد.

این مراسم که با حضور گسترده معاونان وزیر ارتباطات و مدیران و کارکنان شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات برگزار شد، عزاداران پیکرهای پاک دو شهید گمنام را از محل ساختمان وزارت ارتباطات تا مجموعه فرهنگی ورزشی پیام تشییع کردند.

بر اساس همین گزارش، در این مراسم امیر سرتیپ احمد رضا پور دستان رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش در سخنانی با اشاره به روایتی از عاشورا و بی وفایی یاران  امام حسن(ع) و عهد شکنی کوفیان، گفت: اما زمانی که صدام در شروع جنگ تحمیلی با 12 لشگر،45 تیپ و 400 فروند جنگنده و با حمایت کشورهای منطقه و دنیا، کشور ما را موردتجاوز قرار داد ملت ایران نشان دادند که دین لقلقه زبان نیست و تا عمق وجود آنها نفوذ کرده است.

وی با بیان اینکه ملت ایران برای دفاع از دین، قرآن و وطن خود تا عمق جبهه ها را پر کردند، افزود: شهدا خالصانه و صادقانه با عزیزترین وجود خود که جانشان بود به میدان آمدند و با عهد خود با خدا وفادار ماندند چرا که ملت ایران از مکتب عاشورا درس گرفته است .

امیر پوردستان در ادامه سخنان خود در جمع عاشوراییان وزارت ارتباطات به وضعیت حال حاضر کشور اشاره کرد و گفت: امروز نیز یزید زمان ملت ایران را بین ذلت مذاکره و تلخی تحریم های مختلف  قرار داده است و حتما ملت ایران به ذلت مذاکره تن نمی دهد.

وی با اشاره به دشمن های آمریکا از ابتدای انقلاب تاکنون، تصریح کرد: دشمنی که همیشه به دنبال ایجاد فتنه و نابود کردن امکانات و تجهیزات ایران بوده، چطور به دنبال مذاکره است و این موضوع نشان می دهد که دشمن به دنبال نزدیک شدن و زدن ضربه است و نباید به این دشمن اعتماد کرد.

رییس مرکز مطالعات راهبردی ارتش با اشاره به تشییع دو شهید گمنام، تاکیدکرد: این شهدا پرچم این راه را به دست ما داده اند و پرچم داری کار سختی است که نیاز به صبر، دشمن شناسی، ایمان و اراده دارد تا به پیروزی الهی برسد و بحمدالله مردم و اکثر مدیران کشور شایسته پرچم داری شهدا هستند.

امیر پوردستان در پایان سخنان خود با شهدا عهد کرد پرچم استقلال، آزادی و مبارزه با ظلم و بی عدالتی که شهدا به اهتزار درآورده اند را مانند گذشته در اهتزاز نگهداریم.

شماره خبر: 37772
تاریخ: دوشنبه 26 شهریور 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط