• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

وزیر ارتباطات در پاسخ به ICTPRESS: اینترنت اشیا در بازار ICT سهم بیشتری می یابد

Jahromi vazirICTPRESS - جهرمی گفت: از میان عناصر کلیدی فناوری، اینترنت اشیا در بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات سهم بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در غرفه آی سی تی پرس در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: صنعت ICT رونق خوبی دارد و برعکس برخی حوزه ها که دچار رکود بوده اند همواره در این سال ها رشد قابل توجهی داشته است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هم در حوزه صنایع مخابراتی خصوصا تولیدات داخلی رشد داشته ایم و هم بازار حوزه ICT از رشد خوبی برخوردار بوده است.

جهرمی تصریح کرد: اما طبیعتا ترند و مسیر حرکتی دنیا به این سمت هست که پایپ (اپراتوری تلفن همراه) اقتصادش در حال تثبیت است و سرویس های مبتنی بر پایپ فعال می شوند.

وی افزود: شبیه آنچه که امروز در اینترنت اشیا، بیگ دیتا، هوش مصنوعی و حوزه های کلیدی دیگر می بینیم و خدمات ارتباطی در حال ساختن لایه های بالاتر خود هستند و بازار خود را از این طریق می سازند.

وزیر ارتباطات با ابراز خرسندی بیان کرد: بازار ما نیز حرکت به سمت لایه های بالایی را آغاز کرده یعنی به بلوغی در لایه های اولیه دست یافته و حرکتش به سمت لایه های بعدی است که امیدواریم این روند به صورت مناسب طی شود.

وی تاکید کرد: اینترنت اشیا در میان عناصر یاد شده، سهم بزرگتری خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

شماره خبر: 38014
تاریخ: چهارشنبه 11 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط