• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

معرفی راهکارهای مخابراتی برای شرکت های بزرگ/ علیرغم شرایط نامتعادل اقتصادی نتیجه خوبی از تلکام خواهیم گرفت

نوزدهمین-نمایشگاه-تلکام-هفته-آینده-برگزار-می-شودICTPRESS -مدیر پروژه های شرکت نوران از معرفی راهکارهای مخابراتی برای شرکت های بزرگ از جمله شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام امسال خبر داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،فرزاد فکرآزاد در گفت وگو با خبرنگار ستاد خبری گروه مخابرات ایران گفت: کار اصلی این شرکت ارایه زیرساخت ارتباطی نسل جدید برای شرکت های بزرگ و سرویس پروایدرها (شرکت های FCP) است.
وی افزود: محصولات ما در زمینه ارتباطات زیرساختی ارایه دهندگان سرویس و مجموعه های بزرگ شامل برند التکس، راکام، دراگون ویو، میکرن، میکروون، روزنبرگر، چکاوک وسرویس های مرتبط با تجهیزات فوق است.
فکر آزاد با اشاره به اینکه در تمام این زمینه ها آخرین فناوری های روز دنیا و محصولات جدید وندورهای فوق ارایه می شود، اظهار کرد: ما هر سال با شرکت در نمایشگاه تلکام توانمندی های خود و پروژه های اجراشده موفق در سال گذشته را به همکاران و شرکت های مخاطب معرفی می کنیم و نتیجه این موضوع یافتن ارتباطات جدید و پروژه های جدید بوده است.
مدیر پروژه های شرکت نوران در عین حال بیان کرد: مطمئن هستیم با وجود شرایط اقتصادی نامتعادل ، امسال هم نتیجه خوب و قابل توجهی از نمایشگاه تلکام خواهیم داشت.

شماره خبر: 38060
تاریخ: جمعه 13 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط