• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

آغاز چهاردهمین سال فعالیت شبکه خبری ICTPRESS همزمان با بزرگترین رویداد بین المللی مخابراتی و اطلاع رسانی ایران

1ICTPRESS - شبکه خبری فناوری نوین «www.ictpress.ir» همزمان با نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام، چهاردهمین سال فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، طی مراسمی در غرفه آی سی تی پرس در نمایشگاه ایران تلکام 2018 با حضور مسئولان مخابراتی و ارتباطاتی کشور، فعالان ICT و خبرنگاران، چهاردهمین سال فعالیت شبکه خبری آی سی تی پرس آغاز شد.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تبریک سالگرد تاسیس شبکه خبری آی سی تی پرس و تاکید بر نقش موثر رسانه های نوین، آغاز چهاردهمین سال فعالیت این شبکه خبری را ارزشمند دانست.

مجتبی خسروتاج معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت با تبریک سالگرد تاسیس شبکه خبری ICTPRESS بیان کرد: در عصر دیجیتال، فعالیت های شبکه خبری آی سی تی پرس به عنوان رسانه ای نوین، نویدبخش افزایش ظرفیت های صادراتی فناوری اطلاعات و ارتباطات که متکی به ظرفیت های تخصصی نیروی انسانی ایرانی است خواهد بود.

وی افزود: برای مدیریت این شبکه که در این خصوص دست به اقدام و ابتکار زده است آرزوی توفیق دارم.

معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست ایران در این خصوص تاکید کرد: انعکاس به موقع و اطلاع رسانی مناسب به کمک رسانه ها نقش مهمی در شفاف سازی آمار، اطلاعات و عملکردها دارد و ما نیز خودمان را در اتاق شیشه ای می بینیم که بسیار مهم است.

حسین نعمتی با تبریک سالروز تاسیس شبکه خبری آی سی تی پرس و قدردانی از فعالیت های خبری و اطلاع رسانی انجام شده، خاطرنشان کرد: آی سی تی پرس رسانه ای مقتدر است و امیدوارم روز به روز در مسیر اهداف و رسالت خبری خود موثرتر و موفق تر گام بردارد.

سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تبریک طلیعه چهاردهمین سال فعالیت شبکه خبری آی سی تی پرس، گفت: رسانه ها با اطلاع رسانی سریع در حوزه ICT می توانند خبرها را به صورت مناسب به مردم برسانند و ما باید تعامل خوبی با رسانه ها داشته باشیم.

وی تصریح کرد: شخصا همیشه از این موضوع استقبال کرده ام و سعیم بر این بوده است که در خدمت رسانه ها باشیم و ارتباط تعاملی و دوطرفه با آن ها داشته باشیم.

داوود زارعیان معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران نیز ضمن تبریک به مناسبت سالروز تاسیس شبکه خبری آی سی تی پرس و اهمیت ارتباطات و توسعه آن در جهان امروز، برای ادامه فعالیت های رسانه ای فعالان این شبکه خبری آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

محمدرضا بیدخام سخنگوی شرکت مخابرات ایران نیز به نقش کلیدی رسانه ها و اهمیت ارتباط موثر با آن ها اشاره و از فعالیت های انجام شده توسط آی سی تی پرس به عنوان رسانه آنلاین قدردانی کرد.

محمدباقر اثنی عشری رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نیز با حضور در غرفه آی سی تی پرس ضمن تبریک سالروز تاسیس این شبکه خبری، بر تداوم راه پرثمر در مسیر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در کشور تاکید کرد.

محمد فواد رحمان سرشت، مدیرمسئول شبکه خبری ICTPRESS، در سخنانی با قدردانی از ابراز لطف مسئولان و توجه دقیق آن ها به کارکرد رسانه ها، گفت: طی سیزده سال گذشته در راستای اطلاع رسانی گسترده بر مبنای تولید محتوای خبری، پژوهشی و اطلاع رسانی در حوزه فناوری های پیشرفته از جمله نانو فناوری، بیو فناوری، رباتیک، هوش مصنوعی، فناوری هسته ای، سلول های بنیادی، فناوری انرژی های نو با محوریت ICT، به صورت 24 در 7 فعالیت کرده ایم و این مسیر را با همراهی و تلاش دلسوزانه تیم رسانه ای تا این لحظه پیموده ایم و ذیل توجهات حق تعالی و همراهی مخاطبان، توسعه یافته تر از قبل، انشاءالله ادامه خواهیم داد.

وی تصریح کرد: آی سی تی پرس، در حوزه محتوایی، تولید بومی را در اولویت نخست و معرفی دستاوردها و نخبگان ایرانی را در برنامه های اصلی و مداوم خود جای داده است.

بنابراین گزارش، یکشنبه پانزدهم مهر 1397 برابر با 7 اکتبر 2018، سالروز تاسیس شبکه خبری ICTPRESS است.

 

 

تصویربرداران: رضا علیوند، محمد یحیوی، مهدی محمدی و فهیمه فصیحی
شماره خبر: 38109
تاریخ: یکشنبه 15 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط