• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری دومین همایش و نخستین رویداد استارت آپ پیشرانه های دریایی

mpc2019-2 - CopyICTPRESS - دومین همایش پیشرانه های دریایی با همکاری سازمان صنایع دریایی و دانشگاه صنعتی شریف، 6 اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از دبیرخانه همایش، اهمیت راهبری دریا و نقش آن در زندگی مردم دنیا امری غیرقابل انکار است. ورود به حوزه دریایی میسر نخواهد شد مگر از طریق ساخت و تولید شناور و سامانه های مرتبط با آن؛ بنابراین یکی از مهمترین و استراتژیک ترین سامانه شناوری، پیشرانه آن است که توسعه این امر در گرو تحقیق و توسعه و به اشتراک گذاشتن دانش محققان و پژوهشگران این عرصه است.

از این رو سازمان صنایع دریایی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و مجامع علمی کشور، اقدام به برپایی دومین همایش پیشرانه های دریایی نموده است.

در این همایش علاوه بر مباحث علمی و مقالات، برگزاری نخستین استارت آپ تخصصی در حوزه پیشرانه های دریایی و جشنواره پایان نامه­ های برتر نیز پیش بینی شده است.

از مهم‌ترين محورهای اين همايش مي­توان به موارد ذيل اشاره نمود:

  • جایگاه سیستم رانش در بهره وری ناوگان دریایی کشور
  • محرکه اصلی
  • انتقال قدرت
  • پیشبرنده ها
  • پایش و نگهداری

از تمامی علاقه­ مندان، دست اندرکاران، محققین، پژوهشگران، اندیشمندان و صاحبان صنایع در حوزه پیشرانه های دریایی دعوت می شود تا در این رویداد علمی مشارکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص همایش به آدرس اینترنتی www.mpropulsionc.ir  مراجعه کرده یا با دبیرخانه همایش با شماره­ های 5-66028963 -021 تماس حاصل کنید.

 

 

 

شماره خبر: 38235
تاریخ: یکشنبه 22 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط