• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تقدیر از یگان نیروی انتظامی مستقر در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

تقدیر-از-یگان-نیروی-انتظامی-مستقر-در-وزارت-ارتباطات-و-فناوری-اطلاعات-معاون-وزیر-ارتباطات-مهمترین-رکن-هر-جامعه-نظم-و-امنیت-آن-استICTPRESS -معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهمترین رکن و علت پیشرفت جوامع را وجود نظم و امنیت آن دانست و گفت: در شرایطی که مردم برخی کشورهای همسایه از ناامنی رنج می برند، مایه مباهات همه مردم و مسوولان است که در ایران چنین نظم و امنیتی وجود دارد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در مراسم تجلیل از یگان نیروی انتظامی که به مناسبت هفته بزرگداشت ناجا برگزار شد، گفت: مهمترین رکن و بقای هر جامعه نظم و امنیت آن به شمار می رود و میزان پیشرفت هر جامعه را نظم و امنیت آن رقم می زند.

وی با اشاره به ناامنی در برخی کشورهای همسایه در شرایط کنونی افزود: نظم و امنیت که در کشورمان وجود دارد مایه مباهات است به گونه ای که همه مسوولان و مردم قدردان برقرارکنندگان این نظم و امنیت هستند.
معارفی با تاکید بر اهمیت اخلاق حرفه ای تامین کنندگان نظم و امنیت در هر جامعه، اظهار کرد: همه ما متناسب با سمت و جایگاهی که داریم باید رفتار متناسب آن از ما سر بزند و شما به عنوان تامین کنندگان نظم و امنیت، الگوی اخلاق به شمار می روید.
معاون وزیر ارتباطات با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا بخصوص شهدای تامین کنندگان نظم و امنیت تصریح کرد: حضور پررنگ شما قوت قلب همه مردم به شمار می رود و امیدوارم که بتوانیم با برنامه ریزی  همه نیازمندی های انجام ماموریت شما را فراهم آوریم.
در پایان معارفی معاون وزیر ارتباطات با اهدای شاخه ای گلی، از همه کارکنان نیروی انتظامی مستقر در یگان حفاظت از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قدردانی کرد.
بنابه این گزارش، بزرگداشت هفته نیروی انتظامی امسال با شعار «جامعه ایمانی، رافت و مهربانی» از جمعه 13 مهر در سراسر کشور برگزار شد.
شماره خبر: 38247
تاریخ: یکشنبه 22 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط