• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کمپین گسترده تبلیغات محیطی کارگشا در سطح تهران بزرگ

ICTPRESS - نخستین کمپین تبلیغات محیطی کارگشا از هفته پایانی مهر ماه آغاز شده و به صورت گسترده در سطح شهر تهران پوشش یافته است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی کارگشا، در چهارمین روز اکران سازه های تبلیغاتی (بیلبوردها، عرشه های پل، استرا بوردها، سالن های مترو و واگن ها) کارگشا در سطح شهر تهران، با برگزاری چند جلسه فروش بلوک های سرمایه گذاری سهام، رنگ و بوی این کمپین برای اعضای هیئت مدیره کارگشا و کارگشایی ها زیباتر شد.

 

 
به دلیل عدم وجود سامانه ای جامع برای صنعت ساختمان در کشور و مشابه خارجی به جامعیت کارگشا، در همه بخش ها اعم از خدمات مهندسی مشاور، پیمانکاری، نمایشگاه صنعت ساختمان، ارائه خدمات و محصولات (حقوقی و حقیقی) و خدمات پژوهشی (تحقیق و توسعه این صنعت) در راستای رسیدن به دانشگاه مجازی؛ سرمایه گذاران خارجی و ایرانی مقیم خارج از کشور، در دستیابی به فرصتی برای نشست تخصصی تصمیم گیری در راستای سرمایه گذاری و بررسی بیزینس پلن (طرح کسب و کار) کارگشا اعلام حضور کردند.
سامانه جامع صنعت ساختمان (کارگشا)، خدمات مهندسی در بخش ساختمان را متحول ساخته و سرعت و سهولت ارائه خدمات مهندسی اقتصادی را محقق کرده است.

 

 


شماره خبر: 38638
تاریخ: یکشنبه 13 آبان 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط