• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

شرکت ۱۲ هزار میلیارد ریالی در فرابورس قطعی شد

borsICTPRESS -معاونت عمیلیات و نظارت بازار فرابورس از عرضه اولیه 615 میلون سهم از کل سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین در روز شنبه بیست وششم آبان‌ماه خبر داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این شرکت در سال 1383 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شد و در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در سال 97 به سهامی عام تغییر کرد تا آماده ورود به بازار سرمایه شود که در نخستین روز از هفته آتی شاهد عرضه اولیه 5 درصد از سهام آن به عموم خواهیم بود.

بدین ترتی 615 میلیون سهم «کگهر» در دامنه قیمتی 6500 تا 6800 ریال توسط شرکت کارگزاری بانک سپه در بازار دوم فرابورس عرضه می‌شود که هر شخص حقیقی و حقوقی می‌توانند 6000 سهم این شرکت را خریداری کنند.

متعهد خرید 50 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین شرکت تامین سرمایه امید است و همانگونه گکه اشاره شد مدیر عرضه نیز شرکت کارگزای بانک سپه خواهد بود.

کگهر که در زمیسنه اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن سنگ ،هن، تولید کنسانتره، گندله و فولاد از آنن و ... فعالی ت می‌کند در آستانه ورود به تابلو معاملات فرابورس، سرمایه 12 هزار و 300 میلیارد ریال سرمایه دارد.

شماره خبر: 38824
تاریخ: سه شنبه 22 آبان 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط