• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

گزارش کامل از دومین روز برگزاری نمایشگاه تراکنش

34df051da204f709880576ce7ee64b94ICTPRESS -چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران در حالی دومین روز خود را سپری کرد که فراتر از تصورها شاهد استقبال خوبی از این نمایشگاه به ویژه در بخش سمینارها بود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، دومین روز از چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران در حالی به پایان رسید که چندین نشست، کارگاه و سمینار در حاشیه این نمایشگاه برگزار شد و استقبال قابل توجهی نیز از سوی بازدید کنندگان این نمایشگاه و همچنین سمینارها و کارگاه ها انجام شد.

اولین رویداد دومین روز نمایشگاه تراکنش ایران کارگاه رایانش تکاملی بود که عبدالحمید منصوری دبیر علمی این کارگاه بود. رضا عزمی، هومن رضوی و علی رحیمی پور مدرسان این کارگاه بودند. پس از آن نیز پنل تخصصی شهر هوشمند و اینترنت اشیا برگزار شد قیصری دبیر آن بود. سهیل کوثری، مهدی بینا و علی معیری و مسعود سیرتی اعضای این پنل تخصصی را تشکیل می دادند.

 داتین نیز در دومین روز نمایشگاه تراکنش ایران یک کارگاه معرفی محصول با عنوان معرفی زیر ساخت بانکداری بدون مرز را برگزار کرد. نشست تخصصی آپ های پرداختی و پیام رسان ها نیز از دیگر رویدادهای مهم و قابل توجه نخستین روز نمایشگاه تراکنش ایران بود که فرامرز خالقی مدیرعامل سایق سداد دبیری این رویداد را برعهده داشت.
 سید میثم سید صالحی، رستم شاه گشتاسبی، احمد جعفری و امیرحسین داودیان دیگر اعضای این نشست را تشکیل می دادند. پنل تخصصی آسیب شناسی جریان استارتاپی ایران نیز برگزار شد.
 سمینار پرداخت خرد از دیگر برنامه های بعدازظهر روز گذشته بود که با استقبال قابل توجه بازدیدکنندگان همراه بود. صادق فرامرزی دبیر این رویداد بود.
 در آخرین ساعات برگزاری دومین روزنمایشگاه تراکنش ایران اکبری نوری دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایشگاه تراکنش ایران آمد و از غرفه ها و شرکت کنندگان در این نمایشگاه بازدید به عمل آورد و با فعالان استارتاپی به گفت وگو نشست.
 چهارمین دوره از نمایشگاه تراکنش ایران به مدت سه روز از 22 تا 24 آبان ماه 97 در بوستان گفت‌و‌گو میزبان بازدیدکنندگان است.
 
 
 

گزارش دومین روز از چهارمین نمایشگاه تراکنش به گزارش تصویر

گزارش دومین روز از چهارمین نمایشگاه تراکنش به گزارش تصویر
گزارش دومین روز از چهارمین نمایشگاه تراکنش به گزارش تصویر
 
شماره خبر: 38850
تاریخ: پنجشنبه 24 آبان 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط