• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

امکان اضافه شدن سیستم شناسایی چهره به آیفون‌های2019

n00054688-bICTPRESS - این احتمال وجود دارد که در سال 2019، قابلیت جدیدی به آیفون‌ها اضافه گردد که بر اساس آن، سیستم شناسایی چهره به آیفون‌ها و آی‌پدها افزوده می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS  به نقل از فون آرنا، اخیرا سه گوشی جدید به کلکسیون آیفون اضافه شده که هر کدام قابلیت‌ها خاص خود را دارند و کاربران می‌توانند از امکانات و قابلیت‌های موجود در آنها استفاده نمایند.
از سوی دیگر، به تازگی شایعات جدیدی در مورد آیفون‌هایی که قرار است در سال آینده به بازار عرضه شود، مطرح شده است.

  گمانه‌زنی‌های جدید نشان می‌دهد که آیفون‌هایی که قرار است در سال 2019 به بازار عرضه شوند، از یک سیستم دوربین شناسایی چهره بهره خواهند برد که با این قابلیت، گوشی‌های آیفون می‌توانند به شکلی بسیار بهتر و پیشرفته‌تر، امکان شناسایی چهره را فراهم نمایند.
 
بر اساس تحلیل‌های تحلیلگران، این کار با استفاده از مولفه روشن‌کننده جدید انجام می‌شود که چهره کاربر را با کم کردن تأثیر نور نامرئی حاصل از محیط مشخص می‌کند.

باور پژوهشگران بر این است که اپل توان خروجی سیستم “VCSEL” (سیستم جدید شناسایی چهره) را افزایش خواهد داد تا بتواند تجربه کاربر از شناسایی چهره را بهبود ببخشد.


 سیستم تشخیص چهره

 

هر چقدر توان “VCSEL” و “ASP” بیشتر باشد، نیاز به طراحی و تولید بیشتر می‌شود، مواد لازم برای رسیدن به این طراحی مورد نیاز است و زمان آزمایش هم بیشتر می‌شود و در نتیجه زنجیره تأمین “VCSEL” ارزش بالاتری پیدا می‌کند.
 
شایان ذکر است که قابلیت تشخیص چهره اولین بار در آیفون ایکس ظاهر شد و به طور کلی جای احراز هویت با استفاده از اثر انگشت را گرفت. بدین ترتیب روش تاچ آی.دی به طور کامل منسوخ شد.

اما این سیستم از روشی پیشرفته و چیدمانی عالی از سنسورها بهره می‌گیرد و نقشه سه‌بعدی چهره کاربر را به صورت یک طرح 30000 نقطه‌ای درمی‌آورد.
 
اکنون در سه گوشی جدید شرکت اپل این قابلیت وجود دارد و قرار است که در آیفون‌هایی که در سال 2019 به بازار عرضه می‌شود، این قابلیت پیشرفته‌تر شود و نیازهای کاربران را به شکلی بهتر برآورده سازد.

پیش‌بینی می‌شود که در سال 2019، یک آیفون با صفحه نمایش OLED به بازار عرضه شود.
 

شماره خبر: 38887
تاریخ: یکشنبه 27 آبان 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط