• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

پروژه های پژوهشی پست موضوع دیدار مدیران پست و پژوهشگاه ارتباطات

e95ba138-f19d-4360-b88c-384ded4a6944_20181204_125158ICTPRESS -مدیرعامل و رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف پیشبرد سریع تر پروژه های پژوهشی پست با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

  به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در دیدار امروز که علاوه بر مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و خوانساری رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، قادری عضو هیئت مدیره، محسنی سرپرست معاونت برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت، احمدی معاون فنی مدیرعامل و نمایندگانی از دو سازمان نیز حضور داشتند، پروژه های پژوهشی پست از جمله مدل کسب و کار شبکه، طرح های کلان پروژه جی نف، پروژه های امنیت سرویس های مرکز داده، سرویس های پستی و سایر پروژه های پژوهشی پست تشریح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین روسای دو سازمان خواستار تشکیل کارگروه تخصصی با حضور نمایندگان دو طرف شده و بر ضرورت تسریع در انجام پروژه ها تاکید کردند.

با توجه به این که RFP پروژه ها از سوی شرکت ملی پست تهیه و در اختیار پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفته، شرح خدمات قابل ارائه توسط پژوهشگاه در کارگروه مربوطه بررسی و  برای انعقاد قرارداد آماده خواهد شد.

شماره خبر: 39219
تاریخ: سه شنبه 13 آذر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط