• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

یک شرکت زراعی دیگر به تابلو بازار فرابورس آمد

borsICTPRESS -امروز چهارشنبه بیست و یکم آذرماه 97 شاهد دهمین عرضه اولیه سال جاری در فرابورس بودیم که در جریان آن 20 میلیون سهم از کل سهام شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت که آذرماه سال 96 در بازار دوم فرابورس ایران پذیرش شده بود برای نخستین بار عرضه شد و 253 هزار و 575 نفر در این عرضه مشارکت کردند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، دامنه ثبت سفارش در عرضه اولیه «زکشت» که به روش بوک‌بیلدینگ انجام شد از مبلغ 3000 تا 3150 ریال در نظر گرفته شد که هر سهم «زکشت» در سقف این بازه یعنی 3150 ریال قیمت خورد.

این عرضه اولیه تقاضای بیش از 93 میلیون و 532 هزار سهمی را تجربه کرد که به ۲۵۲ هزار و ۲۰۱ کد معاملاتی که در سقف دامنه قیمتی تقاضا وارد کرده بودند ۸۰ سهم اختصاص داده شد.

محور فعالیت شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت، احداث و اجراي فعاليت‌هاي دامپروري و كشاورزي است از همین رو در گروه زراعت و خدمات وابسته در بازار فرابورس ایران درج شده است.

گفتنی است که در گروه زراعت و خدمات وابسته در مجموع بازارهای اول، دوم و پایه فرابورس 7 شرکت در نمادهای «زقیام»، «زبینا»، «زگلدشت»، «آبین»، «زشگزا»، «آینده» و «تلیسه» وجود دارد که با عرضه 10 درصد از سهام «زکشت» این نماد نیز به جمع گروه شرکت‌های زراعی پیوست.

 

شماره خبر: 39416
تاریخ: چهارشنبه 21 آذر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط