• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سری Dual ایسوس ایده آل ترین کارت گرافیک برای مصارف تجاری

3GHecfe0kiiqJ0uC_setting_000_1_90_end_500ICTPRESS -ایسوس برند نخست تولید کننده کارت گرافیک در جهان، بهینه ترین کارت گرافیک به منظور مصارف تجاری نظیر طراحی، رندرینگ، Deep learning و هوش مصنوعی را در گروه سری Dual خود معرفی کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، ایسوس در این کارت گرافیک تراشه های گرافیکی سری TURING را با خنک کننده قدرتمند Dual ترکیب کرده است. این خنک کننده با فرم فاکتور 2.7 اسلاته عرضه شده که فین ها در سری جدید Dual بزرگتر و جنس آن ها مس درنظر گرفته شده تا بهترین رسانش دما را داشته باشند.  همچنین با بازطراحی مجدد فین ها، حجم خنک کننده 50 درصد اضافه شده که امکان جذب بیشتر حرارت را در کارت گرافیک، فراهم می کند. به منظور ارتباط بهتر ، دفع سریع و کامل حرارت متساعد شده از تراشه گرافیکی، کف هیت سینک با فناوری MaxContact تراش خورده و کاملاً صیقل داده که این عمل منجر به بهبود 10 برابری تماس و تسریع 2 برابری جذب حرارت تولید شده از تراشه می شود.

 

فن های اختصاصی لبه دار ایسوس که با فناوری 0dB همراه هستند، در سری Dual وظیفه ایجاد گردش هوا را بر عهده دارند. در پشت کارت گرافیک نیز بک پلیت فلزی تعبیه شده تا علاوه بر حفظ استحکام و محافظت از آسیب های فیزیکی اجزای پشت کارت گرافیک، زیبایی را نیز به بهترین شکل ممکن حفظ کند.

مدتی است که در دنیای طراحی، مقوله VR یا استفاده از هدست های واقعیت مجازی فراگیر شده و ایسوس نیز از مدت ها قبل برای رابط VR چاره اندیشیده بود. در کارت گرافیک های سری Dual علاوه بر خروجی های استاندارد شرکت NVIDIA، یک رابط HDMI مجزا به منظور استفاده از هدست های واقعیت مجازی وجود دارد تا بتوانید به سادگی طرح های خود را در واقعیت مجازی نمایش دهید.

در کنار کیفیت بی نظیر و ویژگی های متعدد نیز، ایسوس برای تضمین پایداری و کیفیت در رده تجاری، تست پایداری 144 ساعته را برای سری Dual انجام می دهد تا در پروژه های حجیم و پردازش های سنگین خیال کاربر از همه لحاظ آسوده باشد.

در بین تولید کننده های کارت گرافیک، فقط محصولات سری RTX 20 ایسوس در بازار موجود بوده و این کارت گرافیک ها را فقط با گارانتی رسمی از فروشندگان معتبر تهیه نمایید.

شماره خبر: 39419
تاریخ: چهارشنبه 21 آذر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط