• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

حمایت اول از فجر فرهنگ و هنر ایرانی

ICTPRESS - فرهنگ و هنر در هر جامعه ای زیرساختار کلیدی برای تمدن آن جامعه محسوب می شود لیکن توسعه فرهنگی و هنری جوامع جایگاه مهمی در توسعه آن دارد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یکی از مهمترین و موثرترین عناصر فرهنگی و هنری کشورمان، جشنواره فیلم فجر بوده که همه ساله در دهه پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده و جایگاه ویژه ای برای مردم و اهالی این حوزه دارد.
آثار فاخری که به همین مناسبت از سوی فرهیختگان و هنرمندان در این سال ها ساخته و ارائه شده و در این ایام برای علاقه مندان به نمایش در می آید. نقش های کلیدی بازیگران مستعد و هنرمند کشور که با ایفای نقش شان، به سناریوهای نوشته و تنظیم شده روی کاغذ، جان می بخشند.
ناگفته پیداست که همراستا با جشنواره فیلم فجر، توجه به آرای مردمی و جمع آوری آن با شیوه های فناورانه و همچنین توجه ویژه به نظرسنجی های مردمی برای انتخاب بهترین بازیگران جشنواره بسیار حائز اهمیت است.
در همین راستا همراه اول با درک مناسب این مهم، به حمایت از برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، اقدام کرده است.
این اپراتور تلفن همراه که همواره به نوآوری و ارائه سرویس های متنوع بر بستر ارتباطات پرسرعت و باکیفیت مبادرت می ورزد، در ادامه سیاست نوین حمایتی خود، به تازگی اقدامات خاصی را در جهت اعتلای فرهنگ و هنر ایران زمین آغاز کرده که حمایت از جشنواره فیلم فجر با شعار «حامی هنر ایران زمین»، از آن جمله است. 
همراه اول همچنین به حمایت در بخش ثبت آرای این دوره از جشنواره پرداخته است؛ کاربران رای خود را برای بهترین فیلم از نگاه خودشان، در این سامانه به ثبت می رسانند.
این حمایت در بخش نظرسنجی بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر زن برای انتخاب بهترین ها در تمامی ادوار جشنواره فیلم فجر نیز برای نخستین بار توسط همراه اول صورت گرفته است.
حمایت همراه اول از طریق اپلیکیشن روبیکا انجام شده و به انتخاب بهترین های ادوار جشنواره از دیدگاه مردمی پرداخته است.
لازم به ذکر است که تنها سامانه رسمی ثبت آرای مردمی از طریق همراه اول است و دیگر نظرسنجی ها و سامانه های ثبت آراء در این خصوص، مورد تایید این جشنواره نیست.

 


شماره خبر: 40395
تاریخ: دوشنبه 15 بهمن 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط