• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

دومین دوره مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات برگزار می‌شود

poster-web (2)ICTPRESS - دومین دوره مسابقات چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT Challenge ۲) اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از دبیرخانه این رویداد، رویدادهای ICT Challenge با هدف شناسایی افراد توانمند جویای کار و ورود این افراد به بازار کار، تحت یک سری قوانین خاص و به منظور حل چالش های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، توسط دانشگاه صنعتی شریف با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، سازمان نظام صنفی رایانه ای و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.

در این دوره از مسابقات، ۴ مسابقه به صورت موازی و همزمان در زبان های برنامه نویسی «جاوا»، «پی اچ پی»، «پایتون» و «دات نت» برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در قالب تیم های ۲ تا ۴ نفره با یکدیگر به مسابقه می پردازند.

بخش اول مسابقات روز پنجشنبه ۱۶ اسفند از ساعت ۸ صبح آغاز می شود و تا ساعت ۲۰ به پایان خواهد رسید؛ بخش دوم مسابقات نیز روز جمعه ۱۷ اسفندماه، ساعت ۸ صبح شروع شده و راس ساعت ۱۲ به پایان خواهد رسید. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز از ساعت ۱۲ لغایت ۱۳ همان روز برگزار می شود.

این مسابقات در باشگاه کسب و کار دانش بنیان دانشگاه شریف برگزار می شود و مهلت ثبت نام تا ۵ اسفندماه اعلام شده است.

ثبت نام از طریق وبسایت رسمی مسابقات به نشانی http://www.Ictchallenge.ir قابل انجام است.

 

 

 

شماره خبر: 40566
تاریخ: سه شنبه 23 بهمن 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط