• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کریم زاده : ارایه خدمات ویژه به بازنشستگان تأمین اجتماعی در الویت قرار دارد

logo2ICTPRESS -سعید کریم زاده عضو هیأت مدیره و سرپرست شرکت رایتل در دیدار با معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، از توسعه خدمات رایتل به ویژه به بازنشستگان تحت حمایت تأمین اجتماعی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، علي سرزعيم معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشيه بازديد از مجموعه شركت رايتل در نشستي با اعضاي هيأت مديره و سرپرست شركت رايتل با اشاره به اهميت توسعه اپراتورهاي تلفن همراه مبتني بر تأمین تجهيزات و خدمات با اتكاء به دانش متخصصان داخلي گفت: در شرايط سخت اقتصادي و مراودات بين المللي به همراه تحريم هاي ناعادلانه قرار داريم اما با اتكاء به دانش داخلي ميتوانيم به ارايه بهترين خدماتي كه شايسته مردم است، بپردازيم و اين اصلي ترين مأموريت ما در هر جايگاهي خواهد بود.
سرزعيم با تأكيد بر نقش رايتل در ارايه خدمات به شهروندان گفت: یکی از شرکتهای مهم و شاخص زیرمجموعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي مجموعه رايتل است و اكنون به يقين ميدانم كه این شرکت در مسیر پیشرفت قرار دارد و امیدوارم در روزهای آینده با برنامه ریزی و نقشه راهی که در چند هفته اخیر توسط مدیران اپراتور سوم تدوین شده است، شاهد موفقیتهای چشمگیری باشیم.
معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعلق رایتل به خانواده بزرگ تأمین اجتماعی یکی از امتیازات بزرگ این شرکت برای ارائه خدمت به افراد تحت پوشش است که میبایست نیازهای ایشان را بخوبی بررسی و تشخیص دهد و با برنامه ریزی دقیق و منسجم از این فرصت همانند طرح ارائه سیم کارت و خدمات ویژه بیمه شدگان، به نحو مطلوب استفاده کند.
وي تصريح كرد: رایتل میتواند با تخصص نیروهای متعهد و جوان و روند رو به رشد خود، شرایط ورود به بازار سرمایه و عرضه بخشی از سهام خود در بورس را فراهم کند.
در اين نشست سعيد كريم زاده سرپرست  جدید مديريت رايتل با اشاره به چشم انداز این شركت در سال ٩٨ گفت: بر اساس بررسي حركت رايتل از گذشته تا كنون و موانع و فرصت هاي پيش رو برنامه اي را براي تحول حركت مجموعه رايتل با رويكرد ارايه خدمات بيشتر به شهروندان در تمام نقاط ايران آماده كرده ايم كه با اين برنامه قطعاً جايگاه ما بعنوان اپراتور سوم تغيير خواهد كرد.
وي اجراي طرح ارايه خدمات ويژه به بازنشستگان تأمين اجتماعي را اولين قدم براي طراحي مدل ارتباطي با رويكرد خدماتي دانست و گفت: قطعا بازنشستگان شايسته دریافت بهترین خدمات الكترونيك هستند و ما بعنوان زير مجموعه تأمين اجتماعي اين را جز اهداف و رسالت خود ميدانيم و لذا با طراحي بسته هاي خدماتي مقرون به صرفه به این مهم پرداخته ايم.
كريم زاده با تأكيد بر شناسايي فرصتهاي جديد براي تعامل دو سويه و مشاركتي ميان اپراتور و مردم گفت: در افق پيش رو به سودآوری مجموعه رايتل با ايجاد فرصتهايي چون ورود به بازار بورس و استفاده از ظرفيت بازارهاي جديد مي انديشيم كه برنامه های بسياري در اين مسير طراحی شده است. 
گفتني است، صبح چهارشنبه دکتر علي سرزعيم معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بازديد از مجموعه شرکت رایتل با سرپرست مدیریت عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

شماره خبر: 40646
تاریخ: جمعه 3 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط