• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بازدید نعمتی از مرکز ملی پردازش و مبادله پستی

eeb44484-1064-4091-9e90-ae49e4a15ea3_20190318_091950ICTPRESS -در آستانه فرارسیدن سال نو، نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل از مرکز ملی پردازش و مبادله پستی بازدید کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، بعد از ظهر یکشنبه، 26 اسفندماه حسین نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل از واحد های ستادی و اجرایی مرکز ملی پردازش و مبادله پستی به عنوان شاهراه مبادله کشور بازدید کرد.

در این دیدار که، احمد جان بزرگی مدیر کل دفتر مدیر عامل و دبیر هیئت مدیره و  محمد احمدی معاون فنی و بازرگانی وی را همراهی می کرد، نعمتی با کارکنان بخش های مختلف مرکز ملی پردازش و مبادله پستی دیدار و گفت و گو کرد و از نزدیک در جریان مسایل آنها قرار گرفت.

مدیرعامل در این دیدار ضمن تبریک سال نو به همکاران و آرزوی سالی خوش برای آنان، اظهار داشت: خط مشی شبکه پستی بر پایه کیفیت بنا شده و این اصل مهم در تمامی فرایندهای پستی در اولویت قرار دارد.

وی با تاکید بر حفظ جایگاه پست به عنوان یک سازمان خدمات رسان و مردمی،گفت: دقت در آماده سازی مرسولات با رویکرد ارتقا سرعت رهسپاری و رضایت مندی مشتریان اصلی ترین وظیفه کارکنان پست است.

نعمتی با تاکید بر اهمیت و ضرورت تجزیه دقیق و صحیح و توزیع به موقع مرسولات به ویژه در ایام پایانی سال خاطر نشان کرد: اصلاح فرایندها و بهره گیری از فناوری های نوین در ارائه خدمات پستی، می تواند در جلب رضایت مشتریان و حفظ اعتماد عمومی که نقطه قوت شبکه محسوب می شود، بسیار موثر باشد.

رئیس هیئت مدیره افزود: با ساز و کارهای اندیشیده شده در تلاشیم تا تمامی مرسولات به موقع و در زمان تعهد شده، توزیع شود.

شماره خبر: 41081
تاریخ: دوشنبه 27 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط