• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

پیام نورزی وزیر ارتباطات همراه با ارائه گزارش عملکرد سال۹۷ و برنامه‌های سال۹۸

پیام-نورزی-وزیر-ارتباطات-همراه-با-ارائه-گزارش-عملکرد-سال-۹۷-و-برنامه-های-سال-۹۸ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور پیام تصویری ضمن تبریک سال نو با ارائه گزارش عملکرد سال ۱۳۹۷ به برنامه‌های وزارت ارتباطات در سال ۱۳۹۸ پرداخت.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، محمدجواد آذری جهرمی در این پیام تصویری که در هفت قسمت منتشرشده است نوروز را نشانی مهم از تحول دانست و با تبریک این تحول بزرگ در طبیعت به همه مردم ایران، تأکید کرد که در عرصه اقتصاد هم با یک تحول بزرگ روبرو هستیم، تحولی که از آن به‌عنوان «تحول دیجیتال» یاد می‌شود.

او در ادامه بخش نخست این پیام، وظیفه وزارت ارتباطات را ایجاد زیرساخت مناسب برای حضور جوانان ایرانی در این تحول بزرگ دانست.

وزیر جوان دولت تدبیر و امید در بخش دوم این پیام نوروزی ایجاد اشتغال را از مهم‌ترین برنامه‌های خود در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و در ادامه تأکید کرد ایجاد بیش از ۸۳ هزار شغل با استفاده از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات از جمله برنامه‌های این وزارتخانه در سال ۱۳۹۸ است.

آسیب‌های فضای مجازی، توسعه ارتباطات در روستاها، تحولات تکنولوژیکی، دستاوردهای ماهواره‌ای، دولت الکترونیک و گزارش عملکرد سال ۹۷ از دیگر موضوعاتی است که وزیر جوان دولت تدبیر و امید در این پیام تصویری هفت‌قسمتی به آن پرداخته است.

پیام تصویری وزیر  ارتباطات و فناوری اطلاعات را می‌توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

https://www.aparat.com/v/ocGfJ 


شماره خبر: 41103
تاریخ: پنجشنبه 1 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط