• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

عرضه‌های اولیه امسال فرابورس ایران 15تایی شد

borsICTPRESS -پرونده عرضه‌های اولیه فرابورس ایران در سال 97 امروز بیست‌وهفتم اسفندماه با عرضه 10 درصد از سهام مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در بازار دوم فرابورس ایران و مشارکت ۳۳۴ هزار ‏و ۳۱۰ ‏نفر در این عرضه ‏بسته شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، پانزدهیمن عرضه اولیه امسال فرابورس به شرکت تولید گوشت مرغ ماهان که در خردادماه سال 97 با نماد معاملاتی «زماهان» در گروه زراعت و خدمات وابسته در بازار دوم فرابورس پذیرش و در آذرماه ‏سال جاری درج شد، اختصاص داشت که در جریان این عرضه هر سهم «زماهان» 4000 ریال قیمت خورد.

در این عرضه اولیه سهامداران اعم از حقیقی و حقوقی مشارکت ۳۳۴ هزار و ۳۱۰ نفری داشتند که حداکثر ۱۲۱ سهم ‏به هر یک از ۳۳۳ هزار و ۴۸۹ کد معاملاتی تخصیص یافت.

گفتنی است در سال جاری فرابورس ایران از عرضه اولیه سهام شرکت‌های پتروشيمي غدير، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، کشت و دام قیام اصفهان، کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور، صنایع ماشین‌های اداری ایران، کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت، داروسازی آوه سینا، عطرین نخ قم، توليدات پتروشيمي قائد بصير، سنگ آهن گهر زمین، کشت و دامداری فکا، مجتمع کشت و صنعت و دامپروري و مرغداري دشت خرمدره، تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر، بیمه معلم و مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان میزبانی کرد.


بدین ترتیب 15 شرکت از صنایع مختلف طی امسال برای نخستین بار وارد گردونه معاملات فرابورس شدند و عرضه اولیه سایر شرکت‌هایی که در آستانه عرضه قرار دارند به آینده موکول شد.

 

شماره خبر: 41115
تاریخ: جمعه 2 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط